Jako Dočkal! Ondrášek má z Polska namířeno do americké MLS | iSport.cz
Jan Vacek
16. prosince 2018 • 11:50

Jako Dočkal! Ondrášek má z Polska namířeno do americké MLS

Autor: Jan Vacek
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
iSport podcast: Je Baroš největší postavou v dějinách Baníku? Co jeho role po kariéře?
MOMENTY 4. nadstavbového kola: Baroš se loučil, boj o korunu střelců a Boleslav do Evropy?
VŠECHNA VIDEA ZDE

K zajímavému přesunu se schyluje na trase Polsko - Spojené státy americké. Podle informací portálu iSport.cz zamíří útočník Zdeněk Ondrášek v lednu z Wisly Krakov do zámořské MLS. V tamní soutěži o něj jeví zájem hned několik klubů. Podepsat by mohl víceletý kontrakt.



Ondrášek prožívá parádní sezonu. Stal se oporou Wisly, ve dvaceti zápasech této sezony nasázel už jedenáct branek, k tomu připojil jednu asistenci. Kvalitní výkony na sebe devětadvacetiletý Čech upozornil až za oceánem.

„Od roku 2019 bude v zámořské Major League Soccer působit další český fotbalista. Podrobnosti již brzy!“ uvedl na svém twitterovém účtu v neděli dopoledne hráčův agent David Zíka ze společnost Global Sports.

Zdroje serveru iSport.cz se shodují, že se jedná právě o Ondráška. Ten byl měl od ledna střílet góly v prestižní zámořské soutěži, kde o něj jeví zájem hned několik klubů. Za oceánem by zkušený střelec mohl podepsat víceletý kontrakt.

Ondrášek by se tak měl stát po Bořku Bočkalovi dalším českým hráčem, který okusí dynamicky se rozvíjející zámořskou MLS. Dočkal v uplynulé sezoně hostoval v celku Philadelphia Union a zařadil se mezi nejlepší nahrávače celé soutěže.

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud