Šural slavil v Turecku první ligovou výhru. Zahrál si 10 minut

0
Hvězdy vyvedly partnerky: kdo dorazil na vyhlášení Fotbalisty roku?
PRVNÍ DOJEM ze čtvrtfinále: Motor se zlepšuje, ale dostává lekci, co Třinec umí

Český fotbalista Josef Šural má za sebou debut v turecké lize. Za Alanyaspor dnes odehrál závěru utkání proti Sivassporu a podílel se na vítězství 2:0. Člen širšího reprezentačního kádru vystřídal v 86. minutě Papisse Cissého a celkem s nastavením odehrál zhruba deset minut.

Alanyaspor rozhodl zápas dvěma góly v závěru prvního poločasu a vyhrál v lize po čtyřech utkáních. V tabulce se posunul na dvanácté místo o tři body za devátý Sivasspor.

Šural, který přestoupil z pražské Sparty v minulém týdnu, nastoupil za svůj nový tým poprvé už ve čtvrtek v pohárovém utkání proti Kasimpase, kdy odehrál 12 minut.