Casillas po infarktu opustil nemocnici: Kariéra? Nejdůležitější je, že jsem tady | iSport.cz
6. května 2019 • 17:44

Casillas po infarktu opustil nemocnici: Kariéra? Nejdůležitější je, že jsem tady

Autor: ČTK, iSport.cz
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Mistrovské oslavy v plném proudu! Hasiči u Edenu ale i jízda s pohárem po Praze
Sešívaní po derby se Spartou přebírají pohár pro mistra ligy!
VŠECHNA VIDEA ZDE

Bývalého brankáře španělské fotbalové reprezentace Ikera Casillase propustili v pondělí z nemocnice. Tam byl sedmatřicetiletý gólman Porta od středy, kdy při tréninku utrpěl infarkt. Někdejší dlouholetá opora Realu Madrid poděkovala lékařům nemocnice v Portu za péči a tisícům lidí za podporu.„Musím být vděčný, protože jsem měl obrovské štěstí. Chci poděkovat spoustě lidí, díky nim se cítím milovaný,“ řekl novinářům mistr světa z roku 2010 a trojnásobný vítěz Ligy mistrů s Realem.

Do Porta přišel v roce 2015 a v minulé sezoně mu pomohl k ligovému titulu a Superpoháru. Zatím neví, jestli bude v profesionální kariéře pokračovat. „Musím počkat pár týdnů nebo pár měsíců, vlastně je mi jedno, jak dlouho. Nevím, co se stane v budoucnu, ale to nejdůležitější je, že jsem tady a jsem schopen klidně hovořit,“ doplnil pětinásobný nejlepší brankář světa.

Za národní tým Casillas nastoupil ve 167 zápasech a je španělským rekordmanem. Vedle světového titulu byl také u španělských triumfů na ME 2008 a 2012.

Z nemocnice Ikera Casillase odvedla manželka a známá španělská novinářka Sara Carbonerová
Z nemocnice Ikera Casillase odvedla manželka a známá španělská novinářka Sara Carbonerová

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud