4. prosince 2023 • 16:30

V Moskvě sníh nevadil, v tomhle se hrálo. Ale „bábovička“ neprošla!

Autor: rou
Vstoupit do diskuse
8
TOP VIDEA
Trpišovský poznal strach, Sparta nenašla otvírák. Preciado? Koledoval si
První dojem z filmu o Gabriele Soukalové. "Nabízí naději ostatním"
VŠECHNA VIDEA ZDE

Zatímco v Česku zasněžené, zmrzlé a rozmrzající trávníky hýbaly fotbalovou ligou a nakonec se ze 17. kola odehrály jen dva zápasy, v Rusku si z možná ještě horších podmínek hlavu nedělali. CSKA Moskva odhrnovalo přívaly sněhu pluhem ještě chvíli před duelem proti Rostovu, v samotném zápase pak zaujal gólman Igor Akinfejev, který si z bílé pokrývky pokoušel postavit podstavec pod míč...Traktor s radlicí se proháněl mezi rozcvičujícími se fotbalisty, teploměr ukazoval nějakých pět stupňů pod nulou a z nebe se sypal další a další sníh. Ideální fotbalové počasí, rozplýval se na síti X ruský CSKA Moskva, který ve své VEB areně hostil hráče Rostova.

Domácí góly Chalova a Mendéze vyhráli 2:0, pozornost na sebe ale strhl i brankář CSKA Igor Akinfejev.

Při odkopu od branky si totiž vytvořil ze sněhu jaký podstavec, na nějž si umístil míč a chystal se rozehrát. Sudí ale rázně zakročil a 37letý bývalý reprezentant si musel svou „bábovičku“ zase rozkopat.

Vstoupit do diskuse
8

EURO 2024 v Německu

Program EURO 2024 Los EURO 2024 Vstupenky na ME ve fotbale Kvalifikace na EURO 2024

Mistrovství Evropy ve fotbale 2024 se koná od 14. června do 14. července v Německu. Turnaje se zúčastní 24 týmů. Česká fotbalová reprezentace se představí ve skupině F proti Portugalsku, Turecku a vítězi baráže C.

Fotbal dnes * Evropská liga * AC Milán - Slavia v TV * Sparta - Liverpool v TV

Články odjinud


Články odjinud