24. července 2009 • 19:32

Trenér nejmladšího fotbalisty raději rezignoval

Autor:
Ilustrační foto
TOP VIDEA
CELÝ SESTŘIH: Ostrava - Dukla 1:2. Baník se ztrácí na dně, hosté zabrali
CELÝ SESTŘIH: Ostrava - Dukla 1:2. Baník se ztrácí na dně, hosté zabrali
Mountfield HK - Liberec: Ordošovo vyloučení, na které si po zápase stěžoval kouč Pešán Mountfield HK - Liberec: Ordošovo vyloučení, na které si po zápase stěžoval kouč Pešán
VŠECHNA VIDEA ZDE

VIDEO - Trenér Julio Cesar Baldivieso opustil kvůli svému synovi lavičku bolivijského celku Aurora. Vedení klubu totiž odmítlo ponechat v prvním týmu jeho třináctiletého syna Mauricia, který se v neděli stal nejmladším fotbalistou v některé z prvoligových soutěží světa."Je smutné, že hodně lidem nebyla premiéra mého syna po chuti. Nebudu poslouchat rady, kdy mám nebo nemám poslat na hřiště někoho z rodiny," citovala agentura Reuters Baldiviesa. "Chci, aby celý svět viděl, že mladým talentům hází v Bolívii klacky pod nohy jen proto, aby se udělalo místo pro cizince," dodal sedmatřicetiletý kouč, který v uplynulé sezoně dovedl tým k titulu.

VIDEO - Dvanáctiletý chlapec nebyl na hřišti schopen přihrát a nakonec se kvůli němu oba týmy málel popraly.

Mauricio Baldivieso, který ve středu oslavil 13. narozeniny, se stal nejmladším prvoligovým fotbalistou světa v neděli, kdy kvůli velké marodce nastoupil na posledních devět minut duelu s La Pazem. Chlapcův start vzbudil v Bolívii vlnu nevole a mnoho odborníků vyzvalo svaz, aby zavedl věkový limit pro start v soutěžích dospělých. Ten je například v Evropě stanoven na 15 let.

MS v hokeji 2018: program a skupiny >>

Témata:  sport, fotbal, Bolívie
 Klasická verze
Mobilní verze