17. října 2009 • 21:13

Zápotočný zařídil výhru gólem v poslední minutě

0
Chci koupit Hradec. Dluhy jsou nesmysl, říká Ulich
Vecheta proti Spartě dvakrát na hraně, ČK pro Tanka správně. Liberec měl mít penaltu

Český obránce Tomáš Zápotočný rozhodl v turecké lize gólem v poslední minutě o vítězství fotbalistů Bursasporu na hřišti Denizlisporu 3:2. Jeho tým si díky těsné výhře upevnil třetí místo v tabulce.

Bývalý reprezentant Zápotočný, jenž je v Bursasporu na ročním hostování z mistrovského Besiktase Istanbul, skóroval podruhé v sezoně. Gólem se uvedl hned ve svém prvním ligovém utkání v novém týmu, který si zatím vede lépe než obhájce titulu.

Besiktas dnes také zvítězil rozdílem jedné branky, v tabulce je však až sedmý o sedm bodů za Bursasporem. Má ale o zápas méně.

Denizlispor v 72. minutě přišel o vyloučeného Chrysostoma, přesto vzápětí vyrovnal na 2:2. Díky Zápotočnému však hosté využili početní výhodu.
Besiktas dohrával dokonce v devíti. I tak udržel vedení, i když minutu před koncem snížil Moritz z penalty.

Turecká fotbalová liga - 9. kolo:
Denizlispor - Bursaspor 2:3 (vítězný gól hostů Zápotočný), Besiktas - Kasimpasa 2:1.