5. května 2016 • 14:54

Exslávista Baéz řádil na Slovensku. Pokousal bývalého hráče Bayernu

Autor:
TOP VIDEA
Rada: Poháru klademe velkou váhu. Těší mě, že Pernica ještě zůstane Rada: Poháru klademe velkou váhu. Těší mě, že Pernica ještě zůstane
Hokejisté pro ZOH! Jandač vysvětluje, proč povolal Erata a spol. jméno po jménu Hokejisté pro ZOH! Jandač vysvětluje, proč povolal Erata a spol. jméno po jménu
VŠECHNA VIDEA ZDE

Slávista Aldo Baéz se na hostování na Slovensku předvedl. Důrazný záložník, nyní hrající za Spartak Trnava, v pondělním utkání slovenské ligy proti Trenčínu kousl soupeře do prsou. Bývalému hráči Bayernu Mnichov či Rapidu Vídeň Stefanu Maierhoferovi zůstala nechtěná "památka" v podobě otisku chrupu pod levou bradavkou.Argetinec Baéz, kterého čeští fanoušci znají z působení Slavie, vloni v létě odešel na Slovenko z pražského klubu na hostování do Spartaku Trnava. Defenzivní záložník je známý svou zarputilostí. Ve slovenské lize argentinský tvrďák posbíral za 27 zápasů už 10 žlutých karet.

V zápase proti Trnavě to však přehnal. V jednom ze soubojů si zahrál na hvězdu Barcelony Luise Suáreze a pokousal soupeře. Postižený Stefan Maierhofer, který oblékal dres i slavného Bayernu Mnichov, se kousancem pochlubil na svém twitterovém účtu. 

Maierhofera navíc udivilo, že stejně jako viník byl za incident potrestán. "Poprvé v kariéře jsem byl na hřišti pokousán a ještě jsem za to dostal žlutou kartu. A nebyl to Luis Suárez," poukázal na Twitteru více než dvoumetrový útočník na nejslavnějšího fotbalového kousáče, který nyní září v Barceloně.

Tudy ne, chlapče! Kouč Boleslavi Jarolím u lavičky drsně zastavil Baéze

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze