22. ledna 2018 • 04:59

Ronaldo dal gól, pak krvácel. Jak vypadám, kontroloval tvář v mobilu

RENTGEN: Co musí Plzeň zlepšit před vstupem do Ligy mistrů? RENTGEN: Co musí Plzeň zlepšit před vstupem do Ligy mistrů?
Kadeřábek o finále Ligy mistrů: Přál bych to Liverpoolu, mohl bych říct, že nás vyřadil vítěz Kadeřábek o finále Ligy mistrů: Přál bych to Liverpoolu, mohl bych říct, že nás vyřadil vítěz

Aby napnul síť a mohl se jít radovat, podstoupí takřka cokoli. Góly jsou hnacím motorem Cristiana Ronalda. V nedělním utkání proti Deportivu La Coruňa však portugalského střelce vykolejila situace, při jeho druhé trefě u výhry 7:1. Když zdárně poslal míč hlavou do branky, zasáhl jej hostující obránce do hlavy a spustila se mu krev. Svoji „znetvořenou“ tvář si musel Ronaldo zkontrolovat přímo na hřišti a od lékaře si vyžádal mobilní telefon, na kterém si postižené místo prohlížel.

digi tv

Dlouho to proti La Coruni vypadalo, že to opět nebude jeho den. V prvním poločase nedal jasnou tutovku z bezprostřední blízkosti a góly museli Realu zajistit obránce Nacho a Gareth Bale.

Ve druhém poločase se však portugalský fofrník přeci jenom dokázal zapsat na střeleckou listinu. A to rovnou dvakrát! Jenže druhá trefa jej bolela. Inkasoval při ní nepříjemný kopanec do tváře, který mu roztrhl obočí.

Když madridští lékaři viděli, že se největší hvězdě domácích řine krev po líci, okamžitě za ním přiběhli. Ronalda však zajímalo jediné – jak jeho obličej vypadá. Od lékaře si vyžádal mobilní telefon a prohlížel si, jaké jsou následky. Scéna na Santiago Bernabéu vypadala jako vystřižená z kultovní pohádky Mrazík...

Real Madrid - Deportivo: Ronaldo dostal kopačkou do obličeje a tekla krev. Tvář si kontroloval v telefonu
720p 360p

Když Portugalec viděl, že rána bude potřebovat zašít, jen kysele zavrtěl hlavou. Do zápasu, ve kterém zbývalo přibližně s nastavením deset minut do konce, už se nevrátil. Zároveň však už žádný jiný hráč místo něho na trávník nepřišel. Těsně před incidentem totiž trenér Zidane využil poslední možnost střídání, když stáhl jiného autora dvou branek, Garetha Balea.

Ronaldo však, i přes krvavý šrám, bude v pořádku. „Doktoři mu to spravili dvěma tři stehy. Nic víc,“ odsekl po zápase Zidane, jakoby se nechumelilo.

Daleko víc se rozpovídal právě o vystřídaném Baleovi, který pomohl dvěma góly k obratu z 0:1. V roce 2018 má 28letý Velšan na kontě už pět branek.

„Jsem za Garetha moc rád. Je konečně zdravý a může tak hrát častěji a udržet si dobré výkony. S Ronaldem a Mayoralem mu to klapalo,“ pochvaloval si Zidane nové útočné trio, v němž chyběl Karim Benzema. Ten po zranění usedl pouze na lavici náhradníků a do hry šel až v druhém poločase.

Real Madrid - Deportivo: 6:1! CR7 přidal druhý gól po centru střídajícího Vázqueze
720p 360p

Gareth Bale vstřelil La Coruni dva góly

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

1.  Barcelona 38 28 9 1 99:29 93
2.  Atlético 38 23 10 5 58:22 79
3.  Real 38 22 10 6 94:44 76
4.  Valencia 38 22 7 9 65:38 73
5.  Villarreal 38 18 7 13 57:50 61
6.  Real Betis 38 18 6 14 60:61 60
7.  Sevilla 38 17 7 14 49:58 58
8.  Getafe 38 15 10 13 42:33 55