Obrat pro Sevillu! Celtu Vigo zdolala 4:3, Vaclík zůstal na lavičce

0
Sparta na Anfieldu? Střet dvou odlišných světů, Letenští na soupeře neměli
Trpišovský po další červené: Proti fotbalu, Giroud se taky divil

Fotbalisté Sevilly zdolali ve španělské lize po obratu ve druhém poločase Celtu Vigo 4:3. Tým českého brankáře Tomáše Vaclíka, který byl opět jen na lavičce, bodoval v pátém zápase za sebou a upevnil si čtvrté místo v tabulce znamenající postup do Ligy mistrů.

Sevilla se dostala do vedení v sedmé minutě, pak ale dvěma brankami otočil skóre Iago Aspas, poprvé se trefil z penalty. Na Fernandovo vyrovnání odpověděl ještě do přestávky Brais Méndez a poslal domácí do vedení 3:2.

Hosté obrat nastartovali po hodině hry, kdy se podruhé v sezoně trefil Ivan Rakitič. Výhru pak dokonal Alejandro Gómez.

Španělská fotbalová liga - 30. kolo:

Vigo - FC Sevilla 3:4
Branky: 20. a 23. Aspas, 43. Méndez - 7. Koundé, 35. Fernando, 60. Rakitič, 76. Gómez.

1. Atlético 38 26 8 4 67:25 86
2. Real 38 25 9 4 67:28 84
3. Barcelona 38 24 7 7 85:38 79
4. Sevilla 38 24 5 9 53:33 77
5. Real Sociedad 38 17 11 10 59:38 62
6. Real Betis 38 17 10 11 50:50 61
7. Villarreal 38 15 13 10 60:44 58
8. Celta Vigo 38 14 11 13 55:57 53