Valencia v deseti na Sevillu nestačila | iSport.cz
8. listopadu 2010 • 23:31

Valencia v deseti na Sevillu nestačila

Fotbalisté Sevilly slaví vítězství nad Valencií
MOMENTY VÍKENDU: Klusáček začal výhrou, Drobného návrat do ligy a jubilant Krmenčík MOMENTY VÍKENDU: Klusáček začal výhrou, Drobného návrat do ligy a jubilant Krmenčík
Teplice - Sparta: Řezníček obírá Letenské o body! V závěru srovnává z dorážky na 1:1 Teplice - Sparta: Řezníček obírá Letenské o body! V závěru srovnává z dorážky na 1:1

Fotbalisté Sevilly zdolali ve španělské lize 2:0 Valencii, která prohrála potřetí z uplynulých čtyř zápasů. Hosté dnes hráli od 25. minuty bez vyloučeného tureckého záložníka Topala a soupeř početní výhodu využil ve druhém poločase, kdy skórovali Negredo a Alfaro.

Valencie ještě na začátku října vedla tabulku, ale po sérii neúspěchů ztrácí na první Real Madrid už devět bodů. Je na pátém místě se stejným bodovým ziskem, jako má šestá Sevilla.