3. února 2022 • 19:41

Mundial: Případ Greenwood i co pro PSG a Real znamená přesun Mbappého

Autor: TV iSport
Vstoupit do diskuse
0
Video se připravuje ...
TOP VIDEA
Trefoval topoly, teď míří do Evropy. Šulc je rychlejší s míčem, než bez něj
SESTŘIH: Kroměříž - Slavia 0:2. Favorit si před rekordní návštěvou došel pro postup
VŠECHNA VIDEA ZDE

Klasický uvolněný ruch a šum spekulací během konce přestupového období roztříštila tvrdá zpráva o tom, že Mason Greenwood byl obviněn ze znásilnění a vyhrožování smrtí. Manchester United i sponzoři tak ihned pozastavili spolupráci s hráčem, který měl před sebou fantastickou budoucnost, teď se však zdá, že jeho celá kariéra, ale i osobní budoucnost jsou v ohrožení. Rozebereme si celý případ, jak fotbal přistupuje ke zprávám ohledně potenciálního násilí sportovců na ženách a v čem jsou právě tyto případy ve sportovním prostředí nejchoulostivější.V novém díle Mundialu, pořadu a podcastu iSport TV o zahraničním fotbale, se ale zaměříme taky na největší a nejdiskutovanější přestupy v zimním transferovém období. Co znamená letní odchod Kyliana Mbappého z PSG do Realu Madrid? Udělala Barcelona dobře, že přivedla Pierra-Emericka Aubameyanga? A pozvedne Frank Lampard skomírající Everton? Které kluby jsou nejlépe a nejhůře řízené a kdo nejvíc vydělal i prodělal na zimních přestupech?

O tom všem a celé řadě dalších témat v novém Mundialu diskutují šéfredaktor časopisu Football Club Karel Häring, redaktor deníku Sport Daniel Konečný a redaktor iSport TV Martin Vait. Všechny díly Mundialu najdete na iSport.cz/podcasty, YouTube kanále deníku Sport a podcastovém feedu iSport podcast.

0:00 Mohl Manchester United naložit lépe s případem Masona Greenwooda?
15:13 V čem je výjimečný Mbappého odchod z PSG do Realu a co znamená pro oba kluby?
23:35 Udělala Barcelona dobře, že přivedla Pierra-Emericka Aubameyanga?
31:40 Pozvedne Frank Lampard skomírající Everton? Které kluby jsou nejlépe a nejhůře řízené a kdo nejvíc vydělal i prodělal na zimních přestupech?

Vstoupit do diskuse
0

Kvalifikace na EURO 2024 v Německu

Program kvalifikace na EURO 2024 Skupina E Skupiny kvalifikace na EURO 2024

Mistrovství Evropy ve fotbale 2024 se koná od 14. června do 14. července v Německu. Turnaje se zúčastní 24 týmů. Českou fotbalovou reprezentaci čeká kvalifikační skupina E, ve které se utká s Polskem, Albánií, Faerskými ostrovy a Moldavskem.

Fotbal dnes * Evropská liga * Konferenční liga * Kde sledovat los Evropské ligy v TV?

Články odjinud


Články odjinud