Pavel Hartman
12. dubna 2012 • 16:35

VIDEO: Trenér Zdeněk Zeman Horníka zpátky ve fotbale nevítá

Reklama
Trenér Zeman nepadl do oka starostovi města Chieti.
TOP VIDEA
TOP góly 9. kola: Slalomem kupředu! Baroš, Stanciu i Moravec zazářili kličkami TOP góly 9. kola: Slalomem kupředu! Baroš, Stanciu i Moravec zazářili kličkami
Jablonec - Plzeň: Trávník nádhernou ranou zvyšuje na 2:0! Jablonec - Plzeň: Trávník nádhernou ranou zvyšuje na 2:0!
VŠECHNA VIDEA ZDE

VIDEO | Zdeněk Zeman. Vyslovte tohle jméno v jihoitalské přímořské Pescaře a všude máte dveře otevřené. Trenér, který se narodil v pražském Podolí, se tu postaral o fotbalovou horečku. Tým předsezonními prognózami odsouzený ve druhé lize k boji o záchranu, vzal útokem špici tabulky a je ve hře o postup do Serie A. Sport Magazín navštívil strůjce tohoto zázraku přímo na místě a pořídil s ním exkluzivní rozhovor.




 

Zemanovi přibyly vrásky, ale jinak se nezměnil. Mluví naprosto otevřeně. I když vlastně oficiálně mlčel. V době naší návštěvy držel směrem k italským médiím bobřík mlčení.

Důvod? „Nechci mluvit o rozhodčích a to bych musel,“ vysvětlil Zeman. „Měli by o se o ně zajímat sami novináři. Je mi jedno, jestli mě chtějí do Serie A nebo ne, ale svými chybami kazí fotbal,“ doplnil.

Kdo by tomu nechtěl porozumět, pro ty byl nachystaný na klubových internetových stránkách seznam „zářezů“, kterými sudí v devíti zápasech poškodili Pescaru. Ať už neodmávanými ofsajdy nebo neodpískanými fauly.

 

Sport Magazín na návštěvě u Zdeňka Zemana
360p 240p

Se Sport Magazínem ovšem strávil dvě hodiny. Rozpovídal se v nich nejen o starostovi nedalekého Chieti, který ho nazval poloromem či o vztahu s Massimem Morattim, šéfem Interu Milán, jenž ho zařadil na listinu nových koučů italského velkoklubu.

Také se podivil nad návratem Ivana Horníka do fotbalu a vrátil se ke studiu na Institutu tělesné výchovy a sportu v Praze.

 „Studoval jsem jako specializaci volejbal. Sám jsem ho hrál za Vysoké školy Praha. Byl jsem nahrávač. Hlavou jsem na to měl, ale potom nic moc,“ pravil.
Pak vyrazil v doprovodu Sport Magazínu k oblíbenému moři. Klid tam neměl, neboť ho zastavovali lidé a žádali o fotografii či podpis.

Exkluzivní rozhovor se Zdeňkem Zemanem a reportáž o tom, jak pobláznil Pescaru, čtěte v pátečním Sport Magazínu.
 
Dále v magazínu

Hokejová Kometa, aneb rychlokurz hantecu

Rozhovor se Stanislave Řezáčem, osamělým svérázem, který v lyžařských maratonech poráží Seveřany

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 8. kola Fortuna ligy »

9. kolo Fortuna ligy:

Zlín - Ostrava (pá 21.9., 18:00), Olomouc - Dukla (so 22.9., 15:00), Opava - Teplice (so 22.9., 17:00), Mladá Boleslav - Slovácko (so 22.9., 17:00), Karviná - Příbram (so 22.9., 17:00), Sparta - Liberec (so 22.9., 19:00), Slavia - Bohemians (ne 23.9., 18:00), Jablonec - Plzeň (po 24.9., 18:00)








Klasická verze
Mobilní verze