26. září 2015 • 11:00

VIDEO: Čišovského dojemný vzkaz fotbalistům. Hodně štěstí, kluci

Autor: pan
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Pastova show, oslavy na střeše autobusu a narvaný Staromák
Irgl rozebírá mistry. Rulíkovi dodávalo sílu… Pasta bude jezdit dál, Kaše mě překvapil
VŠECHNA VIDEA ZDE

Nerovný boj s vážnou nemocí známou pod označením ALS svádí fotbalista Plzně Marián Čišovský. Přesto našel síly k tomu, aby podpořil na facebookových stránkách české hráče v malém fotbale, kteří hrají o medaile na mistrovství Evropy v chorvatském Vrsaru. "Hodně štěstí, kluci," vzkázal Čišovský.Čeští fotbalisté v malém fotbale si v základní skupině E počínali zcela suverénně a po závěrečné remíze s Řeckem 1:1 si bez porážky zajistili postup do osmifinále turnaje. V něm porazili Německo 4:1, poté ve čtvrtfinále porazili i Rusko 3:1 a dnes od 15:00 je čeká semifinále (případné finále se hraje od 19:00).

Čeští fotbalisté na EURO malého fotbalu porazili Belgii 4:2 Čeští fotbalisté na EURO malého fotbalu porazili Belgii 4:2Foto Jakub Štefek
Tím nejlepším povzbuzením byl pro národní tým videovzkaz od vážně nemocného obránce Mariána Čišovského, který bojuje s nevyléčitelnou Amyotrofickou laterální sklerózou, známou pod zkratkou ALS, jenž postihuje degeneraci buněk nervové soustavy.

"Kluci, přeji vám na mistrovství Evropy hodně štěstí, protože čím víc gólů dáte, tím víc bodů máte," vzkázal fotbalistům Čišovský.

Skvělé přání poslal české reprezentaci Marián Čišovský! Moc děkujeme, Číšo a přejeme hodně sil! Budeme se rvát i za tebe.

Posted by Malý fotbal - Reprezentace ČR on 25. září 2015

Mariáne! Pro tebe a všechny fanoušky. Byl jsi s námi na hřišti!!!

Posted by Malý fotbal - Reprezentace ČR on 25. září 2015

 

Na veřejnosti se Čišovský objevuje od března roku 2014 jen výjimečně, spolu s fotbalisty Plzně se ukázal v červnu při oslavách mistrovského titulu, kde za pomoci svých bývalých spoluhráčů převzal pohár pro vítěze. Poté se objevil i na rozlučce Petra Švancary v Brně na stadionu Za Lužánkami.

Titul Plzně pro Čišovského. Obránce bojující s nemocí přišel na pódium
Video se připravuje ...

Hašek, Horváth či Straka. Hvězdy podpořily Čišovského a boj s ALS
Video se připravuje ...

Čišovský pózuje s rodinou.
Čišovský pózuje s rodinou.

Vstoupit do diskuse
0

EURO 2024 v Německu

Program EURO 2024 Los EURO 2024 Vstupenky na ME ve fotbale Kvalifikace na EURO 2024

Mistrovství Evropy ve fotbale 2024 se koná od 14. června do 14. července v Německu. Turnaje se zúčastní 24 týmů. Česká fotbalová reprezentace se představí ve skupině F proti Portugalsku, Turecku a Gruzii.

Fotbal dnes * Evropská liga * Program MS v hokeji

Články odjinud


Články odjinud