7. července 2016 • 12:04

Čech znovu trénoval malé fotbalisty, dorazil i chlapec z Havaje

Autor: ,
TOP VIDEA
Olympijská past na Samkovou a spol.: osmimetrový pád na startu! Olympijská past na Samkovou a spol.: osmimetrový pád na startu!
Sparta - Mountfield HK: To byl bodyček! Rozhodčí poslal k zemi Kukumberga Sparta - Mountfield HK: To byl bodyček! Rozhodčí poslal k zemi Kukumberga
VŠECHNA VIDEA ZDE

Radši by sice stále byl na mistrovství Evropy ve Francii, které má před sebou už jen jedno semifinále a finále, ale i brzké vyřazení české reprezentace mělo pro Petra Čecha světlou stránku. Gólman Arsenalu se mohl v Praze na Strahově věnovat své brankářské škole pro malé fotbalisty."Bohužel to tak někdy je, že přání a realita se liší," řekl Čech na tiskové konferenci. "Ale na druhou stranu jsem tady rád, protože když člověk vidí děti a jejich radost, tak ví, že to za to stojí," dodal čtyřiatřicetiletý reprezentant, který si navíc po vyřazení českého týmu v základní skupině mohl po krátkém volnu s dětmi zatrénovat o den dřív.

Čech: Ukazujeme dětem jak funguje vrcholový sport

Letos se uskutečnil už jedenáctý ročník Čechova přípravného kempu a mimo jiné se ho zúčastnilo 13 dětí ze zahraničí včetně jednoho až z Havaje. "Zahraniční účast jsme měli od prvního ročníku, ale většinou šlo o děti, které měly české kořeny," uvedl Čech.

"Je příjemné, že je zájem z celého světa a že to děti baví. Že tady nejsou jen proto, že je sem někdo zapsal," uvedl Čech, který už začal studovat trenérskou licenci.

Mladí gólmani pozorně Petra Čecha poslouchají
Mladí gólmani pozorně Petra Čecha poslouchají

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze