2. března 2018 • 14:00

Ze zmrzlého kopce až na Ligu mistrů. Fotbalové Winter Classic vyhráli Area 114

Autor:
Reklama
TOP VIDEA
LIGA NARUBY: Limberského zrádná patička, Škodovy ponožky i Holoubkovy žongly LIGA NARUBY: Limberského zrádná patička, Škodovy ponožky i Holoubkovy žongly
Fischer o Voráčkovi: mistrovství se nezúčastní, chce si odpočinout Fischer o Voráčkovi: mistrovství se nezúčastní, chce si odpočinout
VŠECHNA VIDEA ZDE

Že sníh, zima a fotbal nejdou dohromady? Nesmysl! V době, kdy se v Čechách kvůli mrazům ruší soutěžní zápasy, připravila sázková kancelář Fortuna pro fotbalové fanoušky netradiční turnaj na sjezdovce ve Svatém Petru s názvem Fortuna Sněžná kopačka. V pátek 23. února si do Špindlerova Mlýna našlo cestu celkem šest týmů. Program byl připraven i pro ostatní návštěvníky, celým dnem provázeli bývalí fotbalisté Petr „Mercedes“ Švancara a Luděk „Zelí“ Zelenka.Hlavní cenou byl zájezd pro celý tým do Londýna na odvetné utkání osmifinále Ligy mistrů mezi Tottenhamem a Juventusem. A že se hrálo o hodně, bylo jasné už od samého začátku.

Týmy si to rozdaly pod umělým osvětlením, v krutém mrazu a na zmrzlém terénu. Takové podmínky odmítají i prvoligoví profesionálové, přesto se odhodlaní amatéři turnaje v Krkonoších zúčastnili.

Fortuna Sněžná kopačka: Ze zmrzlého kopce až na Ligu mistrů.
1080p 720p 360p

Hřiště bylo připraveno přímo na sjezdovce, hrálo se tak do kopce! Rozhodující bylo i správné obutí, či jestli brankáři zvolili ideální rukavice. Ve finále si to nakonec rozdali týmy Area 114 a Bulhaři. Společně se utkali už ve skupinovém zápase, který musely rozhodnout až pokutové kopy.

Finále přineslo jiný příběh. Fanoušci pražské Slavie z týmu Area 114 se dostali do dvoubrankového vedení, které již nepustili. Díky jejich výkonům poletí celý tým nyní v březnu do Wembley na odvetu osmifinále Ligy mistrů.

Premiérový ročník Fortuna Sněžné kopačky vyhrál na sjezdovce ve Špindlerově Mlýnu tým Area 114
Premiérový ročník Fortuna Sněžné kopačky vyhrál na sjezdovce ve Špindlerově Mlýnu tým Area 114

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze