2. března 2018 • 14:00

Ze zmrzlého kopce až na Ligu mistrů. Fotbalové Winter Classic vyhráli Area 114

Autor:
Reklama
TOP VIDEA
Vrba: Z posil mohou někteří nastoupit už v prvním zápase. Bucha musí být trpělivější Vrba: Z posil mohou někteří nastoupit už v prvním zápase. Bucha musí být trpělivější
Sparta představila nové venkovní dresy. Cílem je titul a postup do skupiny Evropské ligy Sparta představila nové venkovní dresy. Cílem je titul a postup do skupiny Evropské ligy
VŠECHNA VIDEA ZDE

Že sníh, zima a fotbal nejdou dohromady? Nesmysl! V době, kdy se v Čechách kvůli mrazům ruší soutěžní zápasy, připravila sázková kancelář Fortuna pro fotbalové fanoušky netradiční turnaj na sjezdovce ve Svatém Petru s názvem Fortuna Sněžná kopačka. V pátek 23. února si do Špindlerova Mlýna našlo cestu celkem šest týmů. Program byl připraven i pro ostatní návštěvníky, celým dnem provázeli bývalí fotbalisté Petr „Mercedes“ Švancara a Luděk „Zelí“ Zelenka.Hlavní cenou byl zájezd pro celý tým do Londýna na odvetné utkání osmifinále Ligy mistrů mezi Tottenhamem a Juventusem. A že se hrálo o hodně, bylo jasné už od samého začátku.

Týmy si to rozdaly pod umělým osvětlením, v krutém mrazu a na zmrzlém terénu. Takové podmínky odmítají i prvoligoví profesionálové, přesto se odhodlaní amatéři turnaje v Krkonoších zúčastnili.

Hřiště bylo připraveno přímo na sjezdovce, hrálo se tak do kopce! Rozhodující bylo i správné obutí, či jestli brankáři zvolili ideální rukavice. Ve finále si to nakonec rozdali týmy Area 114 a Bulhaři. Společně se utkali už ve skupinovém zápase, který musely rozhodnout až pokutové kopy.

Finále přineslo jiný příběh. Fanoušci pražské Slavie z týmu Area 114 se dostali do dvoubrankového vedení, které již nepustili. Díky jejich výkonům poletí celý tým nyní v březnu do Wembley na odvetu osmifinále Ligy mistrů.

Premiérový ročník Fortuna Sněžné kopačky vyhrál na sjezdovce ve Špindlerově Mlýnu tým Area 114
Premiérový ročník Fortuna Sněžné kopačky vyhrál na sjezdovce ve Špindlerově Mlýnu tým Area 114

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze