Setnul Slavii, teď mu hrozí vězení. Útočník Zenitu napadl židlí úředníka | iSport.cz
9. října 2018 • 14:08

Setnul Slavii, teď mu hrozí vězení. Útočník Zenitu napadl židlí úředníka

Autor: ČTK, iSport.cz
TOP VIDEA
Čeští fotbalisté v exotice: Němec, Karoch, Caha zkusil Írán
NEJ transparenty z českých fotbalových stadionů: Ostré vzkazy i masivní chorea
VŠECHNA VIDEA ZDE

Útočníkovi Petrohradu Alexandru Kokorinovi, který ve čtvrtek rozhodl gólem o výhře 1:0 nad Slavií ve skupině Evropské ligy, a záložníkovi Krasnodaru Pavlu Mamajevovi hrozí až pětileté vězení. Fotbalisté podle ruských médií napadli vysoce postavené ministerské úředníky v jedné moskevské kavárně.Hráčům a jejich společnosti bylo během pondělní snídaně vytknuto, že jsou příliš hluční. Do výměny názorů se měl zapojit i jeden z ředitelů na ministerstvu průmyslu a obchodu Denis Pak, kterého Kokorin podle záznamu bezpečnostní kamery brutálně udeřil židlí.

VIDEO: Fotbalisté Zenitu napadli vysoce postaveného úředníka

 

Vedle Paka, jenž byl hospitalizován s otřesem mozku a poraněním ruky, byl údajně zraněn i další vedoucí pracovník ministerstva Sergej Gajsin. Podle svědků byli oba ruští hráči pod vlivem alkoholu a zřejmě i drog. Sedmadvacetiletý Kokorin a o tři roky starší Mamajev z kavárny utekli ještě před příjezdem policie.

Mamajev a Kokorin už popudili fanoušky i své zaměstnavatele bujarým večírkem v Monte Carlu krátce po brzkém vyřazení ruské reprezentace z mistrovství Evropy 2016. Tehdy byli přeřazeni do rezervních týmů Petrohradu a Krasnodaru, navíc dostali vysoké pokuty.

Fotbalisté Slavie mohli litovat neproměněných šancí. Zenit Petrohrad vytěžil tři body ze dvou střel na bránu.
Fotbalisté Slavie mohli litovat neproměněných šancí. Zenit Petrohrad vytěžil tři body ze dvou střel na bránu.

 
Články odjinud


Články odjinud