25. února 2023 • 17:54

Na český trh přichází nový výrobce příslušenství. Lorgar chce nabídnout autentický zážitek

Autor:
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Messi a spol. poprvé doma. V Argentině velkolepě vítali šampiony z mistrovství světa
SESTŘIH: Třinec - Sparta Praha 2:4. Hosté berou druhý bod v sérii, rozhodl Kempný
VŠECHNA VIDEA ZDE

Chybí vám mezi matadory herního průmyslu nějaký ten čerstvý vítr? Ten se snaží na trh herního příslušenství vnést Lorgar. Lorgar přichází na trh s výkonnými periferiemi a dalším sortimentem pro hráče. Rozsáhlé portfolio za velmi příjemné ceny zahrnuje řadu kategorií: myši, klávesnice, headsety, podložky pod myš, gamepady, webkamery, mikrofony, herní židle a stoly a další příslušenství. Tyto novinky budou na český trh postupně uvedeny v první polovině roku 2023.

Značka Lorgar produkuje high-tech zařízení pro pokročilé hráče, kteří prahnou po kvalitním vybavení. Pro uživatele produktů Lorgar hraje gaming klíčovou roli a je nedílnou součástí jejich života. Lorgar sdílí nadšení pro virtuální svět a gaming, zároveň ale poukazuje na balanc mezi hraním a skutečným světem, proto Lorgar razí motto: "HRAJ HRY. UŽÍVEJ ŽIVOTA."

Lorgar LorgarFoto CGC

Produkty Lorgar byly vyvinuty zkušenými hráči, proto disponují ergonomickým tvarem, užitečnými vlastnostmi a hi-end technologiemi. Pokročilý herní software Lorgar WP Gameware, který poskytuje hráčům detailní statistiky dle nasbíraných dat při hraní, disponuje spoustou nastavitelných funkcí a spojuje všechna zařízení Lorgar do jednoho ekosystému.

Zdroj: TZ

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud