Kladno před Jágrem padlo s Energií 0:4. Motor vyhrál 8:1, Slavia famózně otočila! | iSport.cz
31. ledna 2018 • 20:20

Sparta - Příbram: Neskutečné! Švenger vychytal další dvě tutovky a Antwi srovnal na 2:2! Sparta - Příbram: Neskutečné! Švenger vychytal další dvě tutovky a Antwi srovnal na 2:2!
Berkovec vychytal Krmenčíka. Věděl jsem, kam kope penalty Hořava, tak jsem zkusil jít na druhou stranu, říká Berkovec vychytal Krmenčíka. Věděl jsem, kam kope penalty Hořava, tak jsem zkusil jít na druhou stranu, říká

V první utkání štěstí nepřinesl. Jaromír Jágr po středečním příletu do Česka sledoval utkání 45. kola mezi Kladnem a Karlovými Vary jen z tribuny a jeho noví spoluhráči padli s Energií jasně 0:4. Fantastický obrat z 0:4 na 5:4 předvedla Slavia proti Vsetínu, která tak natáhla sérii výher na sedm duelů. České Budějovice pak smetly Kadaň 8:1, Prostějov přejl Benátky 6:0, zatímco Havířov ovládl derby s Frýdkem-Místkem.

Jihočeši ve 12. minutě v rozmezí 31 vteřin odskočili Kadani na rozdíl dvou branek. O necelou minutu později Trhači snížili, ale obránce Filip Novák první trefou v ročníku vrátil Motoru dvougólový náskok.

V prostřední části se České Budějovice prosadily jednou a zbylé čtyři branky si ponechaly na závěrečné dějství. Podruhé se prosadil pětatřicetiletý Novák. Dvě branky vstřelil i útočník Richard Nejezchleb. Čtyřmi body za dvě branky a dvě přihrávky se zaskvěl Josef Mikyska. Kadaň neuspěla v sedmém duelu po sobě.

Karlovy Vary rozhodly o třech bodech ve druhé třetině, v níž po úvodní bezbrankové části skórovali třikrát. Konečnou podobu výsledku dal útočník Ondřej Beránek z trestného střílení. Středočeši v zápase obdrželi 67 trestných minut. Prohře Rytířů přihlížel po návratu za zámoří Jágr, druhý nejproduktivnější hráč v historii NHL by mohl za Kladno nastoupit v sobotu proti Benátkám nad Jizerou.

Jágr je zpátky! Po příletu sledoval zápas svých nových spoluhráčů
720p 360p

Vsetín v 31. minutě vedl už 4:0 i díky dvěma zásahům nejlepšího střelce týmu Davida Březiny. Pražanům se do konce třetiny povedlo snížit na rozdíl dvou branek a ve třetí třetině dokonali obrat. Třemi body za dvě branky a nahrávku k němu dopomohl útočník Zdeněk Doležal, jenž skóroval v sedmém utkání za sebou. Slavia se dotáhla na Kladno a je za ním jen o skóre.

Prostějov po jasné domácí výhře 7:2 nad Motorem přehrál vysoko i předposlední Benátky nad Jizerou, se kterými si poradil 6:0. Jestřábi v každé třetině zaznamenali dvě branky. Středočeši nedokázali navázat na předchozí výhru 2:0 nad Karlovými Vary.

Havířov porazil Frýdek-Místek 3:1, vyhrál čtvrté z posledních pěti utkání a na osmém místě tabulky vystřídal Vsetín. Frýdek-Místek teď ztrácí na poslední pozici zaručující účast ve vyřazovacích bojích osm bodů.

Litoměřice třemi brankami v závěrečné třetině obrátily souboj s Třebíčí a zvítězily 4:2. Stadion uspěl podruhé ze tří zápasů, Horácká Slavia prohrála počtvrté z pěti duelů.

45. kolo hokejove WSM ligy:

Motor České Budějovice - Kadaň 8:1 (3:1, 1:0, 4:0)
Branky: 12. a 57. J. Mikyska, 12. a 60. Nejezchleb, 16. a 46. F. Novák, 30. Rob, 55. Pajič - 13. Wágner. Rozhodčí: Zubzanda, Kostourek - Kreuzer, Štětina. Vyloučení: 5:8. Využití: 3:0. Diváci: 4823.

Litoměřice - Třebíč 4:2 (1:1, 0:1, 3:0)
Branky:
3. Hanták, 45. Voženílek, 50. Kusý, 54. J. Veselý - 17. D. Horký, 34. Malec. Rozhodčí: Škrobák, Luczków - Toman, Coubal. Vyloučení: 4:4. Využití: 1:0. Diváci: 777.

Prostějov - Benátky nad Jizerou 6:0 (2:0, 2:0, 2:0)
Branky: 4. Rudovský, 13. V. Meidl, 23. Prokeš, 32. Nouza, 49. Starý, 56. Divíšek. Rozhodčí: Dědek, Fiala - Poruba, Rožánek. Vyloučení: 5:7. Využití: 2:0. Diváci: 1529.

Slavia Praha - Vsetín 5:4 (0:2, 2:2, 3:0)
Branky: 31. a 44. Z. Doležal, 36. M. Ondráček, 51. Šagát, 53. M. Kadlec - 22. a 31. Březina, 13. Kopta, 20. P. Beránek. Rozhodčí: Kašík, Vokřál - Lučan, Maštalíř. Vyloučení: 4:6. Využití: 1:0. Diváci: 1088.

Havířov - Frýdek-Místek 3:1 (1:1, 1:0, 1:0)
Branky: 17. M. Kalus, 38. Kotala, 60. Tomi - 15. Przybyla. Rozhodčí: Přikryl, Obadal - Gančarčík M., Zedník. Vyloučení: 3:1. Bez využití. Diváci: 2140.

Kladno - Karlovy Vary 0:4 (0:0, 0:3, 0:1)
Branky: 29. Flek, 35. Kohout, 38. Vrdlovec, 48. O. Beránek z trest. střílení. Rozhodčí: Sýkora, Valenta - Votrubec, Ševic. Vyloučení: 6:8, navíc Zikmund 5 min. a do konce utkání, Machač 10 min., Kurjanov (všichni Kladno) do konce utkání. Využití: 0:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 2615.

Jágr plní slib a vrací se na Kladno! Dres mu necháváme vyrobit každou sezonu, přiznává tiskový mluvčí Rytířů Heral

MS v hokeji 2018 - Mistrovství světa v Dánsku

Čtvrtfinále Program a výsledky Český tým Systém turnaje Kde se hraje Soupisky Skupiny a tabulky MS 2019 Fantasy k MS Čtvrtfinále Play off

Mistrovství světa v hokeji se hraje od 4. do 20. května v Dánsku (Kodaň a Herning), čeští hokejisté čekají na medaili už pět let. Ze dvou osmičlenných skupin postupují první čtyři týmy do čtvrtfinále. Finále se odehraje 20. 5. od 20.15 v Kodani.