České Budějovice deklasovaly Havířov 9:2 a dotáhly se na druhé místo | iSport.cz
10. února 2019 • 19:33

České Budějovice deklasovaly Havířov 9:2 a dotáhly se na druhé místo

Hokejisté Českých Budějovic potěšili domácí diváky devíti góly do sítě Havířova
Liberec - Dukla: Kozák krásným lobem zvýšil na 2:0! Liberec - Dukla: Kozák krásným lobem zvýšil na 2:0!
Vítkovice - Třinec: Neskutečný obrat! Poslední gól zápasu vstřelil Kovařčík, 3:4 Vítkovice - Třinec: Neskutečný obrat! Poslední gól zápasu vstřelil Kovařčík, 3:4

Hokejisté Českých Budějovic porazili v předehrávce 54. kola první ligy Havířov vysoko 9:2. Na kanonádě se shodně dvěma góly podíleli útočníci Lukáš Endál, David Gilbert a Cody Bradley. Bradley zaznamenal i dvě asistence, Endál s Gilbertem po jedné. Jihočeši se v tabulce dotáhli na druhý Vsetín, mají ale horší skóre.

Zápas před více než šesti tisíci diváků se brzy změnil v jednostrannou záležitost. Už po 51 sekundách otevřel skóre Endál a v sedmé minutě zvýšil Kutlák. Od 26. minuty do druhé přestávky pak Motor přidal dalších pět branek a na ukazateli skóre bylo pro hosty hrozivých 7:0.

Potupnou "desítku" nakonec dokázali odvrátit, přestože Jihočeši měli na její dovršení takřka deset minut. Čtyři góly zaznamenali domácí v přesilových hrách.

Výsledky 54. kola první hokejové Chance ligy:

České Budějovice - Havířov 9:2 (2:0, 5:0, 2:2)
Branky: 1. a 26. Endál, 29. a 40. Bradley, 32. a 51. Gilbert, 7. Kutlák, 37. Z. Doležal, 50. M. Novák - 44. F. Seman, 54. R. Veselý. Rozhodčí: Souček, T. Micka - Kreuzer, Polonyi. Vyloučení: 3:6. Využití: 4:1. Diváci: 6056.

TIPSPORT extraliga – nejvyšší hokejová liga 2018/2019

Aktuální kolo Kompletní rozpis zápasů Tabulka Kanadské bodování hráčů Statistiky brankářů Program v TV Nová pravidla a tresty Přestupy ONLINE Sazka Fantasy extraliga

Nejvyšší domácí hokejová soutěž Tipsport extraliga nabízí celkem 52 kol základní části, po které následuje play off, skupina o udržení a baráž o extraligu. Nově Tipsport extraligu vysílá vedle ČT sport i program O2 TV Sport. Program extraligy v TV sledujte zde >>