Litoměřice si vyšláply na lídra první ligy. Porubu sestřelily 5:2

Autor: ČTK, kal
0
Tomášek o fiasku s Färjestadem: Byli jsme jako Boston. Jak zvládá tlak?
SESTŘIH: Arsenal - Chelsea 5:0. Kanonáda v derby, dvakrát se trefil Havertz

Hokejisté Litoměřic zvítězili v dohrávce 11. kola první ligy na ledě vedoucí Poruby 5:2, zabrali po čtyřech zápasech bez bodu a posunuli se v neúplné tabulce ze 14. na 12. místo. Ostravané se nadále drží na prvním místě o skóre před Benátkami nad Jizerou.

Poruba v úvodní třetině dvakrát vedla. Na přesilovkovou trefu Lukáše Endála sice odpověděl také v početní výhodě Matěj Beran, ale domácím vrátil v 15. minutě vedení Radek Pořízek.

Krátce po polovině utkání ale vyrovnal opět Beran a v 38. minutě otočil stav Patrik Miškář. Úspěch Severočechů pojistili v závěrečném dějství Patrik Marcel a Josef Jícha.

Výsledek dohrávky 11. kola první hokejové ligy

Poruba - Litoměřice 2:5 (2:1, 0:2, 0:2).
Branky: 12. Endál, 15. Pořízek - 13. a 32. M. Beran, 38. Miškář, 53. Marcel, 57. Jícha. Rozhodčí: Pešina, Šindel - Polonyi, Komínek. Vyloučení: 8:10. Využití: 1:2. Bez diváků.