Nestrašil gólem podpořil výhru Nižněkamsku, daří se i Poláškovi

Angažmá Libora Kašíka v Chabarovsku skončilo jen po pár měsících
Jaroslavli se po zranění Alexandera Saláka nedaří, prohrála počtvrté z pěti posledních zápasů (archivní foto)
Jakub Kovář v brance suverénního Jekatěrinburgu válí
Hokejisté Jekatěrinburgu mají v úvodu sezony KHL výbornou formu, vyhráli všech deset utkání
Brankář Jakub Kovář z Jekatěrinburgu má v nové sezoně KHL na kontě už osm výher a drží si výborná čísla
Jakub Nakládal čistí prostor před brankou Alexandera Saláka
Alexander Salák v dresu Jaroslavle vráží kotouč nad branku
25
Fotogalerie
ČTK
KHL
Začít diskusi (0)

Andrej Nestrašil se v Kontinentální hokejové lize podílel gólem na výhře Nižněkamsku na ledě Čerepovce 4:3 v prodloužení, u vítězné branky si připsal asistenci obránce Adam Polášek. Ačkoliv trefa českého útočníka do branky krajana Dominika Furcha znamenala po 37 sekundách poslední třetiny vedení 3:0 a Něftěchimik měl v zápase výraznou střeleckou převahu (48:25), nedokázali hosté dovést zápas k vítězství v normální hrací době.

Prakticky vzápětí a v rozmezí pouhých dvou minut a 21 sekund udeřili třikrát domácí a nakonec to pro ně znamenalo alespoň bod. Po 65 sekundách prodloužení rozhodl zápas po individuální akci finský útočník Joonas Nättinen.

Nestrašil se gólově prosadil podruhé za poslední tři zápasy, Polášek se šestou asistencí v sezoně dotáhl na nejlepšího českého nahrávače v soutěži Jiřího Sekáče.

Nejproduktivnější Čech v soutěži tentokrát za Kazaň nebodoval, ale mistrovský tým udolal 2:1 domácí Dynamo Moskva.

Čtvrteční výsledky KHL:

Čerepovec - Nižněkamsk 3:4 v prodl. (za hosty Nestrašil 1+0, Polášek 0+1),
Jaroslavl - Nižnij Novgorod 4:3 po sam. nájezdech (za domácí Nakládal 0+1),
Dynamo Moskva - Kazaň 1:2,
HK Soči - Petrohrad 1:3,
Spartak Moskva - Dinamo Minsk 4:3 v prodl. (za domácí Hanzl 0+1).

Začít diskuzi

Doporučujeme

Články z jiných titulů