Obránce Kubát poprvé zkusí cizinu. Z Litvínova odchází do Vladivostoku | iSport.cz
4. října 2018 • 10:27

Obránce Kubát poprvé zkusí cizinu. Z Litvínova odchází do Vladivostoku

Autor: ČTK
TOP VIDEA
Pět Jágrových dekád: Jak se legenda měnila od 80. let až dodnes? Pět Jágrových dekád: Jak se legenda měnila od 80. let až dodnes?
Pocta Hlinkovi a dalším: Kluby obléknou dresy "svých" legend Pocta Hlinkovi a dalším: Kluby obléknou dresy "svých" legend
VŠECHNA VIDEA ZDE

Hokejový obránce Karel Kubát opouští extraligový Litvínov a bude hrát za Vladivostok v Kontinentální lize. Třicetiletého beka čeká premiérové zahraniční angažmá, většinu dosavadní kariéry strávil v mateřském klubu."Karel měl ve smlouvě výstupní klauzuli, že jsme povinni ho uvolnit k zahraničnímu angažmá. Jsme rádi, že se nám povedlo vyjednat dobré finanční podmínky pro klub a taktéž s Karlem dojednat dohodu o pozastavení stávající smlouvy pro jeho případný návrat do Litvínova," uvedl generální ředitel klubu Jiří Šlégr.

Kubát odehrál v této sezoně za Litvínov, který bez porážky vede extraligu, šest zápasů s bilancí dvou branek a tří asistencí. V nejvyšší soutěži má rodák z Ústí nad Labem na svém kontě 564 utkání, ve kterých vstřelil 62 branek a přidal 134 asistencí. Vedle Litvínova hrál rok i za Spartu.

Ve Vladivostoku se Kubát potká s českým útočníkem Vojtěchem Polákem, jehož Admiral angažoval v polovině září.

Mladá Boleslav - Litvínov: Kubát po zdařilém bekhendu poslal kotouč za záda Krošelje, 1:4

 
Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud