Rusko vítá Jandačův konec: Nic dobrého KHL přinést nemohl | iSport.cz
9. září 2019 • 11:24

Rusko vítá Jandačův konec: Nic dobrého KHL přinést nemohl

Autor: pab
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
SESTŘIH: Atalanta - PSG 1:2. Neskutečný obrat v závěru, Pařížané postupují
Vystupňovali jsme tempo, chyběla lepší produktivita, říká Kotal
VŠECHNA VIDEA ZDE

Ohlasy v ruských médiích na rychlý vyhazov kouče Josefa Jandače z Magnitogorsku mají prakticky totožný charakter. Není divu, nic dobrého KHL přinést nemohl… „Jandačovo propuštění bylo otázkou času,“ prohlásil bývalý rozhodčí, známý funkcionář a televizní komentátor Leonid Vajsfeld.„Zarazilo mě, že po předchozí sezoně zůstal. Byl to typický trenér-organizátor, nikde neměl výsledky – ani v národním týmu, ani v jiných klubech. Velmi mě překvapilo, že ho do Magnitogorsku vzali. Nehodí se tam, stejně tak obecně do Ruska,“ uvedl.

Padesátiletý Jandač dostal padáka v pátek po porážce 0:2 s Viťazem Podolsk, šlo o druhou prohru v nastartované sezoně. Krok Metallurgu naplnil očekávání analytiků serveru championat. ru, podle nichž byl Jandač největším kandidátem na odvolání mezi trenéry ve Východní konferenci KHL. „Přiznám se, že jsem zaujatý vůči českým trenérům,“ podotkl trojnásobný olympijský vítěz a uznávaný kouč Vitalij Davydov.

„Jejich hokejová filozofie nám nevyhovuje. Jsou příliš pragmatičtí, rádi hrají do obrany. A náš hokej nikdy nebyl pragmatický ani defenzivní. Pokud mluvíme o Magnitce, má vynikající útok, v létě přišli na poměry KHL hvězdní hráči. Po velmi průměrné minulé sezoně dostal český trenér novou šanci, jenže nikdy nevyužil útočný potenciál mužstva, nebyl patrný žádný pokrok. Magnitogorsk udělal správně...“

Vstoupit do diskuse
0
Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud