Obrat nebyl šok, Flyers se zkrátka nevzdávají, zní ze šatny Penguins | iSport.cz
12. dubna 2012 • 11:40

Obrat nebyl šok, Flyers se zkrátka nevzdávají, zní ze šatny Penguins

Autor: mto
Vstoupit do diskuse
1
TOP VIDEA
iSport podcast: Byla penalta proti Slavii zářez, nebo sudí neměli jinou možnost?
Palát chce pohár přivézt do Čech. Jak prožíval bublinu?
VŠECHNA VIDEA ZDE

3:0 prohrávali a 4:3 vyhráli? Nic nového u Flyers. V sezoně předvedli mnohokrát svou bojovnost a odhodlání a to, že otočit skóre jim nedělá problém. "Je to tak! před zápasem jsem sledoval statistiky a všiml jsem si, že letos hodněkrát prohrávali a otočili to. Prostě se nevzdávají," řekl pittsburský veterán Craig Adams.První utkání očekávané série je za námi a nabídlo strhující podívanou s hořkým koncem pro hokejisty i fanoušky s tučňákem na prsou.

"Skvěle jsme začali, ale nedokázali jsme dál hrát naší hru a naopak jsme pak nechali hrát Flyers tu jejich," vykládal po zápase kapitán Sidney Crosby.

Philadelphii k obratu pomohla benevolence rozhodčích, kteří přehlídli jasnou ofsajdovou situaci, z které vzešel její první gól.

"Nejsme naštvaní, s tím už teď nic neuděláme. Taky je jedno, kolik jsme prohráli, kolik to bylo, jestli bylo prodloužení, zkrátka jsme prohráli. Musíme se zlepšit a připravit se na další zápas," vyprávěl bojovně Crosby, kteýr v zápase otevřel skóre a připsal si i nahrávku.

Penguins ale po smolné prohře rozhodně nezoufají. Moc dobře vědí, že série je ještě dlouhá a bude vyrovnaná. "Mrzí nás to, ale byl to jen jeden zápas. V pátek je další a my se musíme soustředit na to, abychom nedělali tolik chyb," nepřeceňoval ztracený zápas domácí kouč Dan Bylsma.

Atmosféra v hale Vancouveru byla před začátkem utkání přímo elektrizující.
Atmosféra v hale Vancouveru byla před začátkem utkání přímo elektrizující.

Vstoupit do diskuse
1
Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud