Jágr ve Sport Magazínu: NHL? Menší je lepší. Připadám si jako v dorostu | iSport.cz
Zdeněk Janda
15. listopadu 2017 • 16:50

Jágr ve Sport Magazínu: NHL? Menší je lepší. Připadám si jako v dorostu

TOP VIDEA
Slavia - Opava: Hrabina šílenou hrubkou namazal Musovi na první gól, 1:0! Slavia - Opava: Hrabina šílenou hrubkou namazal Musovi na první gól, 1:0!
Zlín - Kometa Brno: Kucsera narazil do zadku Fryšary. Z ledu ho odvezli na nosítkách! Zlín - Kometa Brno: Kucsera narazil do zadku Fryšary. Z ledu ho odvezli na nosítkách!
VŠECHNA VIDEA ZDE

EXKLUZIVNĚ Z CALGARY | Když se postaví na buly, připadá si jako v mladším dorostu. „A kdybys viděl některé jiné hráče, kteří vedou kanadské bodování, do půl těla, tak si myslíš, že jsi někde mezi třináctiletými kluky,“ vypráví hokejový útočník Jaromír Jágr v rozhovoru pro Sport Magazín, který vychází už zítra. V něm vykládá i o tom, proč se zatím necítí na to, aby byl zvířátko v ZOO…Chce, aby ho fanoušci oceňovali za to, jak hraje. A ne pouze za to, že stále hraje… „Aby se na mě nedívali, že jsem vzácný jenom kvůli tomu, že v mým věku moc hráčů nehraje,“ tvrdí 45letý veterán při rozhovoru přímo v Calgary, kde ochutnává první kanadské angažmá.

Interview probíhalo v ovocném baru, Jágr usrkával zdravý nápoj. A bylo vidět, že po něm ostatní pokukují. „S Amerikou se to nedá srovnávat, s Floridou už vůbec ne. Je vidět, že tady hokejem opravdu všichni žijí,“ říká druhý nejproduktivnější hráč všech dob.

Zmíní, proč je potíž si zvyknout na to, že hraje méně než dřív, podrobně popíše, proč v aréně stráví mnohem více času než v minulosti. Mluví o něm kouč Glen Gulutzan, který si ho pamatuje z Dallasu, i kapitán Mark Giordano.

V magazínu najdete i reportáž z Calgary. Tedy z olympijského města, v němž se hokejová hala Scotiabank Saddledome nachází hned vedle slavného místa, v němž se odehrává rodeo festival.

Sport Magazín

Co dalšího najdete ve Sport Magazínu, který vychází už ve čtvrtek:

Uniklo z Facebooku: Jaroslav Šilhavý

Světový fotbal: Christian Pulisic, útočník Borussie

Můj první gól: Václav Kadlec

Fototéma: Jak žijí ti nejvášnivější fanoušci týmu NFL Oakland Raiders?

Auto: Peugeot 308 GT 1,6 THP

Vysoká hra Zdeňka Haníka: Nejenom o fungování cyklistických stájí

Jaromír Jágr slaví gól s Vincentem Trocheckem v dresu Floridy
Jaromír Jágr slaví gól s Vincentem Trocheckem v dresu Floridy

 
Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud