Červenka ve Švýcarsku řádí! Fribourgu pomohl k výhře hattrickem | iSport.cz
3. listopadu 2017 • 22:21

Červenka ve Švýcarsku řádí! Fribourgu pomohl k výhře hattrickem

Sparta - Příbram: Neskutečné! Švenger vychytal další dvě tutovky a Antwi srovnal na 2:2! Sparta - Příbram: Neskutečné! Švenger vychytal další dvě tutovky a Antwi srovnal na 2:2!
Berkovec vychytal Krmenčíka. Věděl jsem, kam kope penalty Hořava, tak jsem zkusil jít na druhou stranu, říká Berkovec vychytal Krmenčíka. Věděl jsem, kam kope penalty Hořava, tak jsem zkusil jít na druhou stranu, říká

Roman Červenka vstřelil v 19. kole švýcarské hokejové ligy tři branky a jeho hattrick výrazně pomohl Fribourgu k vítězství 6:4 na ledě Zugu. Český reprezentační útočník se zkušenostmi z NHL a mistr světa z roku 2010 měl přitom v ročníku dosud na kontě jen dva góly, kvůli potížím s ramenem ale odehrál pouze osm zápasů.

Proti osmifinálovému soupeři brněnské Komety v Lize mistrů se Červenka poprvé prosadil ve 4. minutě, kdy otevřel skóre. V úvodu druhé třetiny zvýšil jednatřicetiletý český útočník už na 4:1, ale domácí pak dokázali během pouhých tří minut a 14 sekund vyrovnat. Vítězný gól padl z Červenkovy hole v 35. minutě, na poslední branku zápasu pak při power play Zugu přihrál Michal Birner.

Fribourg, který tři předchozí zápasy prohrál v nastavení, je v tabulce pátý. Zug na něj na šestém místě ztrácí čtyři body.

Švýcarská hokejová liga - 19. kolo

Biel - Langnau 2:1
Davos - Bern 1:6
Lugano - Ambri-Piotta 3:1
Zug - Fribourg-Gottéron 4:6 (za hosty Červenka 3+0, Birner 0+1).

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 4. kola Fortuna ligy »

5. kolo Fortuna ligy:
Dukla - Slovácko
(pá 18:30), Liberec - Bohemians 1905 (so 17:00), Zlín - Teplice (so 17:00), Ml. Boleslav - Opava (so 17:00), Slavia - Jablonec (so 19:00), Karviná - Plzeň (ne 15:00), Sparta - Příbram (ne 18:00), Olomouc - Baník Ostrava (po 18:00)