MS hokej 2020 | Finále MS v hokeji přece jen bude. I s Čechy! Jak se ho podařilo utajit? | iSport.cz
29. května 2020 • 15:00

Finále MS v hokeji přece jen bude. I s Čechy! Jak se ho podařilo utajit?

Autor: iSport.cz
Vstoupit do diskuse
1
TOP VIDEA
Procházka je po velkolepé premiéře v UFC zpátky v Praze
iSport podcast: Je Hoftych kouč pro velký klub? Bude Liberec ještě silnější než letos?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Už jste se smířili s tím, že mistrovství světa v hokeji letos neuvidíte? Pokud ano, připravte se na velké překvapení, všechno je jinak. Nakonec budete mít možnost být u toho a sledovat finále, ve kterém se utká Česko proti Rusku. To vše s komentářem televizního experta Martina Hostáka. Připravte se na velkolepý souboj, který můžete sledovat na internetové televizi MALL.TV i iSport.cz už tuto neděli od 20 hodin.Jak se vlastně turnaj povedlo utajit? Pořadatelský výbor mistrovství světa v hokeji ve Švýcarsku se v březnu uprostřed března dozvěděl, že pojištění turnaje nezahrnuje zásah vyšší moci a proto se odehrát musí, stůj co stůj.

Jak ovšem odehrát turnaj v této situaci? Jak zabránit fanouškům v nezadržitelném srocování před zamčenými halami? Jak dodržet všechna bezpečnostní opatření, a jim a zavřeným hranicím navzdory dostat hráče a jejich realizační štáby do místa konání, tedy do Lausanne a Curychu.

Proto vznikl světový unikát - tajné mistrovství světa v ledním hokeji, jehož highlighty nikdo nikdy neuvidí, protože je nikdo nenatáčí. A vy teď máte jedinečnou příležitost jako jediní na světě být u něčeho, co se nepochybně stane zanedlouho součástí hokejové mytologie - tajné finále tajného mistrovství světa v hokeji 2020, v němž nastupují Češi proti ruské sborné!

Hlediště je stejně jako celý stadion velmi dobře střežené, takže vám nemůžeme nabídnout pohled či přímý kontakt s kluzištěm, ale našli jsme zde dosud nepoužívanou kabinu, z níž můžeme okénkem zahlédnout dění na asi dvou třetinách hrací plochy.

 

Vstoupit do diskuse
1

MS v hokeji 2021

Mistrovství světa v hokeji se v Bělorusku a Lotyšsku bude konat od 21. května do 6. června 2021. Hokejový šampionát proběhne po roční pauze, která byla způsobena nemocí COVID-19, kvůli které IIHF šampionát  zrušila. Český tým odehraje základní skupinu A v Minsku, kde se střetne se Švédskem, Ruskem, Švýcarskem, Velkou Británií, Slovenskem, Dánskem a Běloruskem. Skupinu B hostí lotyšská Riga.
Termín Program Stadiony a města

Euro Hockey Tour

Švédské hokejové hry Channel One Cup Karjala Cup

Tipsport Extraliga

Play off zrušeno, letošní ročník bez mistra Přestupy ONLINE

Hokejové vybavení * Reprezentační hokejové dresy * Hokejové brusle na Heureka.cz

Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud