10. května 2016 • 14:08

Fanoušci Maďarska na MS sklízí obdiv. Zpívali hymnu s hráči bez hudby

Autor: ,
TOP VIDEA
Belgický novinář o posile, která míří do Sparty: Stanciu byl v Anderlechtu flop Belgický novinář o posile, která míří do Sparty: Stanciu byl v Anderlechtu flop
Liberec - Litvínov: Kantor vypěnil a hokejka letěla vzduchem Liberec - Litvínov: Kantor vypěnil a hokejka letěla vzduchem
VŠECHNA VIDEA ZDE

Nečekají se od nich body, ani překvapivé výhry. Hokejisté Maďarska podle propočtů skončí na dně tabulky skupiny B a sestup z elitní skupiny mistrovství světa by je němel minout, ale jejich fanoušci si užívají účast svých oblíbenců mezi hokejovou elitou na maximum. A světu ukazují, jak se fandí.Netradiční pohled se nabídl návštěvníkům utkání Maďarsko - Kanada. Hráči favorita byli po spláchnutí slabšího protivníka 7:1 už v šatně, ale soupeř, který je na mistrovství světa poprvé od roku 2009, zůstal na ledě.

Hráči kanadského kouče Ricka Chernomaze se seřadili těsně před kruhy a společně s fanouškovským kotlem, který byl skutečně početný, si hromově a hrdě zazpívali maďarskou hymnu.

"Úžasné vidět něco takového na vlastní oči," napsal na Twitter bývalý hráč NHL a v současné době televizní analytik Ray Ferraro. „Jsou dobře blázniví,“ usmíval se i kanadský kapitán Corey Perry. Zkrátka vydařený výlet!

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze