MS v hokeji 2019 | Agent Pastrňáka a Vrány: Úspěch si zaslouží, Bruins věřím na Stanley Cup | iSport.cz
Zdeněk Janda
21. května 2019 • 04:50

Agent Pastrňáka a Vrány: Úspěch si zaslouží, Bruins věřím na Stanley Cup

TOP VIDEA
iSport podcast: V čem rozhodčí v zápase Teplic se Spartou selhali? iSport podcast: V čem rozhodčí v zápase Teplic se Spartou selhali?
České fotbalové hvězdy mají jasno: Slavia s Barcelonou neprohraje! České fotbalové hvězdy mají jasno: Slavia s Barcelonou neprohraje!
VŠECHNA VIDEA ZDE

Má dva klienty, jimž pomáhá už od doby, kdy teprve snili o hvězdných kariérách. Teď už je prožívají. Jakub Vrána (23) vyhrál Stanley Cupu loni s Washingtonem, teď bojuje o medaili na šampionátu. A kanonýr David Pastrňák (22) o triumf v NHL usiluje letos s Bostonem. „Moc jim to oběma přeju,“ tvrdí Aleš Volek, dlouholetý agent obou hokejistů. V placené části článku mluví například i o Filipu Chytilovi, největších přednostech svých "oveček" či šancích Bostonu na Stanley Cup.I když všem hráčům ze své agentské stáje věnuje stejnou péči, jsou to právě David Pastrňák s Jakubem Vránou, kteří jsou teď nejvíce v kurzu. „Ale nerad je srovnávám. Každý je jiný. Oba každopádně ukazují, že jsou to špičkoví hráči. A zaslouží si to, kam se dostali,“ říká Aleš Volek ze společnosti ALVO sports management.

Před rokem vyhrál Stanley Cup Vrána, takže teď je na řadě Pastrňák?
(usměje se) „No, kéž by sport šel takhle předvídat… Každopádně bych to Davidovi moc přál.“

A ještě k tomu kdyby Vrána vyhrál šampionát, to byste měl krásné double, že?
„To by byl sen. Nejenom pro Jakuba, ale celkově by to byla obrovská reklama pro celý český hokej. Dobře vím, že oba kluci udělají pro úspěch svých týmů cokoliv.“

Vrána letos startuje na šampionátu i přesto, že mu v NHL skončila smlouva. Stejně jako před dvěma lety Pastrňák. Přitom ne všichni hráči ze zámoří do toho jdou za takové situace. O čem to svědčí?
„O tom, jaký vztah mají oba k reprezentaci. Moc si toho váží a neřeší jiné věci. Když je možnost reprezentovat, přijedou.“

Čekal jste, že se Vrána ihned tak uchytí v seniorském hokeji? Je to jeho první mistrovství. 
„Nepřekvapuje mě to. Je to hráč, který má za sebou vítězství ve Stanley Cupu, dokázal se prosadit ve Washingtonu, který je neskutečně nabitý. Dal v sezoně 24 gólů. Každý může vidět v Bratislavě jeho přednosti. Bruslení, má fantastickou střelu. Najde si prostor. Je to fantastický hráč s obrovskou budoucností. Akorát si myslím,

Pokračování článku patří k placenému
obsahu iSportu

S předplatným získáte:

 • Sestřihy všech zápasů FORTUNA:LIGY
 • Exkluzivní videa z hokejové extraligy
 • Profilové rozhovory
 • Zákulisní informace z první ruky
 • Názory slavných expertů
 • Analýzy vítězství a porážek
 • Měsíční předplatné 49 Kč*

  *Cena 49 Kč platí pro první měsíc pro nové
  předplatitele (týká se pouze platby kartou).
  Následující měsíc stojí 99 Kč.

  Objednat
 • Roční předplatné 990 Kč

  Ušetříte 2 měsíce oproti měsíční platbě.

  Objednat

Možnosti platby
?

 • Kartou online
 • Platba online
 • Platba SMS
Firemní předplatné
Roční licence pro firmy a instituce objednávejte zde

MS v hokeji 2020 - Švýcarsko, Lausanne a Curych

Program Vstupenky Stadiony

Mistrovství světa v hokeji se bude konat ve Švýcarsku v Lausanne a Curychu od 9. do 24. května 2019. Dějiště schválil kongres IIHF na svém zasedání v Praze. Titul mistrů světa obhajují Finové. Český tým odehraje základní skupinu A v Lausanne, postupně se střetne se Švédskem, Běloruskem, Kanadou, Velkou Británií, Slovenskem, Dánskem a Německem.

Tipsport Extraliga 2019/2020: Tabulka * Kanadské bodování

MS v hokeji do 20 let 2020: Program * Vstupenky

Aktuální zápasy
Články odjinud