Šmehlík se na sraz parťáků z Nagana těšil. Hned jsem věděl, že přijedu | iSport.cz
25. února 2013 • 15:05

Šmehlík se na sraz parťáků z Nagana těšil. Hned jsem věděl, že přijedu

Autor: iSport.cz
TOP VIDEA
SÁZKAŘSKÉ TIPY: Slavia rozdrtí Příbram, ale nabízí se i lepší možnost než handicap SÁZKAŘSKÉ TIPY: Slavia rozdrtí Příbram, ale nabízí se i lepší možnost než handicap
SE SIMONOU: Litvínovská dvojčata Hübl vs. Lukeš. Kdo je vyučený kuchař? A kdo víc fauluje? SE SIMONOU: Litvínovská dvojčata Hübl vs. Lukeš. Kdo je vyučený kuchař? A kdo víc fauluje?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Richard Šmehlík je jedním z těch olympijských vítězů z Nagana, kteří se ukazují minimálně. V Buffalu provozuje psí hotel a do Česka prakticky nejezdí. Na "slezinu" parťáků po 15 letech se ale těšil hodně. "Hned jsem věděl, že přijedu. Jen jsem si zajistil program ohledně svého byznysu," hlásil na oslavách zlatého výročí."Nejsilnější dojem byl, že jsme ten turnaj vůbec vyhráli, když s námi nikdo nepočítal," vzpomínal muž, kterému v euforii bezprostředně po finále rozsekl tvář hokejkou Dominik Hašek.

I teď se prý snaží sledovat český hokej a udržovat si přehled. "Mládež trochu zaostává, není to jako za našich dob," míní Šmehlík.

Šmehlík vzpomíná na Nagano

Jaroslav Špaček debatuje s Richardem Šmehlíkem.
Jaroslav Špaček debatuje s Richardem Šmehlíkem.

 

MS v hokeji 2020 - Švýcarsko, Lausanne a Curych

Program Vstupenky Stadiony

Mistrovství světa v hokeji se bude konat ve Švýcarsku v Lausanne a Curychu od 9. do 24. května 2019. Dějiště schválil kongres IIHF na svém zasedání v Praze. Titul mistrů světa obhajují Finové. Český tým odehraje základní skupinu A v Lausanne, postupně se střetne se Švédskem, Běloruskem, Kanadou, Velkou Británií, Slovenskem, Dánskem a Německem.

Tipsport Extraliga 2019/2020: Tabulka * Kanadské bodování

MS v hokeji do 20 let 2020: Program * Vstupenky

Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud