8. září 2016 • 22:31

Ovečkin český skalp nepřeceňoval: Ve hře byl zmatek, tvrdil ruský vůdce

Autor:
Reklama
TOP VIDEA
 Profil Jana Kopice: nejlepší ligový nahravač a tahoun Plzně Profil Jana Kopice: nejlepší ligový nahravač a tahoun Plzně
Satoranský: Vyřazení? Zklamání kvůli našemu potenciálu. Ve finále Stanley Cupu fandím Capitals Satoranský: Vyřazení? Zklamání kvůli našemu potenciálu. Ve finále Stanley Cupu fandím Capitals
VŠECHNA VIDEA ZDE

Vyhráli, porazili Čechy, s nimiž to ne vždy zvládají, přesto si uvědomovali, že je na čem pracovat. Rusové brali petrohradskou výhru 4:3 s velmi střízlivým pohledem na věc. První generálka před odletem do Toronta na Světový pohár nebyla bez chyb.„Bylo znát, že jde o první zápas, měli jsme ve hře trochu zmatek i nervozitu,“ přiznával kapitán Alexandr Ovečkin. Podle jeho soudu se sborná postupně zlepšovala.

Nechala se sice zprvu zaskočit, ovšem nezpanikařila. Získávala na jistotě a Čechy si podala. „Jakmile jsme se ve druhé třetině uklidnili, nehráli jsme špatně. Sem tam nám sice schází vzájemné porozumění, puky si nedáváme tam, kde mají být, ale to se spraví. Zlepšíme obranu, opravíme chyby a budeme hrát lépe a lépe,“ nepochyboval Ovečkin v rozhovoru s ruskými novináři.

Jeho kouč Oleg Znarok si předvedenou hru celkem pochvaloval. Hlavně pak její tempo. „Líbilo se mi to, především rychlost díky menšímu hřišti,“ tvrdil s tím, že nejlepší věci jeho hráči předvedli v prvním dějství. „I když jsme neskórovali, ohledně systému hry to byl náš nejlepší úsek,“ mínil.

Stejně jako Ovečkin, tak i šéf domácí střídačky vnímal velká očekávání. Rusko od svých hokejistů očekává mimořádné výkony. „Trochu nejistoty a nervozity jsme pociťovali. První zápas, navíc domácí fanoušci… Pokračujeme v další práci,“ zakončil před transferem do Prahy k sobotní odvetě.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze