Hadamczik mění nominaci. Zraněného Čáslavu nahradí Krejčík

Reprezentační kouč Alois Hadamczik
Reprezentační kouč Alois HadamczikZdroj: Jaroslav Legner (Sport)
ČTK
Reprezentace
Začít diskusi (0)

Trenér hokejové reprezentace Alois Hadamczik musel udělat první změnu v nominaci na nadcházející turnaj Karjala. Na druhé akci Euro Hockey Tour nebude startovat zraněný obránce Petr Čáslava z Čerepovce, kterého nahradí Jakub Krejčík ze Sparty.

Čáslava si ve středečním zápase KHL proti CSKA Moskva pohmoždil rameno a lékaři mu po čtvrtečním rentgenovém vyšetření nařídili klid.

Hadamczik na jeho místo dnes povolal Krejčíka, který se stal čtvrtým hráčem Sparty ve výběru. Vedoucí tým extraligy zastupují i útočníci Tomáš Rolinek, Ivan Rachůnek a Jan Buchtele.

Turnaj Karjala se uskuteční v Helsinkách a švédském Gävle příští týden od čtvrtka do neděle, česká reprezentace má sraz v pondělí odpoledne v Praze.

Začít diskuzi

Doporučujeme

Články z jiných titulů