Čeští hokejisté se po výhře nad Finskem zvednou, čeká se velká bitva | iSport.cz
9. února 2020 • 09:28

Čeští hokejisté se po výhře nad Finskem zvednou, čeká se velká bitva

Autor: jos
Tomáš Zohorna (vlevo) v závěru utkání přenechal trefu do prázdné branky mladšímu bratrovi Hynkovi
TOP VIDEA
Slavia - Opava: Hrabina šílenou hrubkou namazal Musovi na první gól, 1:0! Slavia - Opava: Hrabina šílenou hrubkou namazal Musovi na první gól, 1:0!
Zlín - Kometa Brno: Kucsera narazil do zadku Fryšary. Z ledu ho odvezli na nosítkách! Zlín - Kometa Brno: Kucsera narazil do zadku Fryšary. Z ledu ho odvezli na nosítkách!
VŠECHNA VIDEA ZDE

Porážka se Švédskem a pak výhra nad Finy. Jak zakončí čeští hokejisté Švédské hry, kde se v neděli utkají s Ruskem? Bookmakeři očekávají vyrovnanou bitvu. „Zpočátku sázkaři věřili sborné, ale po úspěchu českého týmu proti Finům se začal optimismus vracet směrem k českým barvám,“ naznačuje Markéta Světlíková, tisková mluvčí Chance.Před bitvou Říhova týmu s Finy byl kurz na výhru Ruska nad Čechy 2,3:1, ale v neděli ráno už vyrostl na 2,77:1. Na Česko šlo naopak ve stejnou chvíli sázet v kurzu 2,16:1. „Půjde o poslední utkání turnaje a čeští hokejisté by si snad mohli už na ledě lépe rozumět, výsledek bude ale nejspíš hodně těsný,“ usuzuje Světlíková.

Fanoušky dále lákají sázky na počet gólů. Velká skupina věří, že padne minimálně pět branek (1,58:1), další část tipérů je opatrnější a na tikety dává příležitost, že střelci zaznamenají čtyři a více gólů (1,22:1).

Témata:  hoekj, národní, tým, česko
 

MS v hokeji 2020 - Švýcarsko, Lausanne a Curych

Program Vstupenky Stadiony

Mistrovství světa v hokeji se bude konat ve Švýcarsku v Lausanne a Curychu od 9. do 24. května 2019. Dějiště schválil kongres IIHF na svém zasedání v Praze. Titul mistrů světa obhajují Finové. Český tým odehraje základní skupinu A v Lausanne, postupně se střetne se Švédskem, Běloruskem, Kanadou, Velkou Británií, Slovenskem, Dánskem a Německem.

Euro Hockey TourŠvédské hokejové hry 2020 - program a nominace

Tipsport Extraliga 2019/2020: Tabulka * Kanadské bodování

Aktuální zápasy
Články odjinud