24. listopadu 2009 • 16:43

27. kolo: Sparta padla ve Vítkovicích, Budějovice znovu nedostaly branku

Autor: Sport
1
SESTŘIH: Boston - Toronto 2:3. Pastrňák dal první gól v play off, rozhodl ale Matthews
Zima dohnal(a) Slavii, Trpišovského díl viny. Sparta má víc herní nadstavby

Hokejisté pražské Sparty se pod novým trenérským tandemem dočkali své první porážky na ledě Vítkovic. Naopak České Budějovice podruhé v řadě udržely čisté konto a vyhrály nad Litvínovem. Stejně si vedl Liberec na ledě Boleslavi. Kladno zdolalo po prodloužení Vary, Kometa naopak nestačila na Strakovu Plzeň.

Radost kladenského Jaroslava Kally.

Kladno - Vary 4:3 pp (2:0, 1:1, 0:2 - 1:0)

Kladno navázalo na své poslední vítězství nad Litvínovem dalšími dvěma body, když před vlastními diváky porazilo úřadujícího mistra z Varů 4:3 po prodloužení. Svých prvních branek utkání se dočkal Martin Procházka, který se trefil hned dvakrát.

- Více informací -
- Kalla: Rozhodčí nás na konci normálně vyautoval >>>

Budějovice - Litvínov 3:0 (1:0, 1:0, 1:0)

Podruhé v řadě nedostali hokejisté Českých Budějovic na domácím ledě ani branku. Po vítězství nad Libercem v poměru 1:0 po prodloužení si připsala obrana domácích další čisté konto proti chemikům.

Boleslav - Liberec 0:4 (0:1, 0:2, 0:1)

Hokejisté Mladé Boleslavi prohráli ve 27. kole extraligy na svém ledě s Libercem 0:4. Obrana Bílých Tygrů tak v posledních dvou zápasech neinkasovala. V předcházejícím zápase proti Českým Budějovicím dostala jedinou branku utkání až v nastavení.

Vítkovice - Sparta 2:1 (1:0, 0:1, 1:0)

Poprvé pod vedením nové trenérské dvojice Volek - Holáň odcházejí hokejisté Sparty s prázdnou. Ve Vítkovicích podlehli 1:2, když o výsledku utkání rozhodla třetí třetina utkání.

- Hubáček: Cítil jsem se jako malinkatý Lemieux >>>

Brno - Plzeň  2:4 (1:0, 1:3, 0:1)

Tři branky v rozmezí čtyř minut ve druhé části hry rozhodli o tom, že domácí Kometa si z prvního utkání druhé poloviny základní části žádný bod neodnese. Brno tak nadále zůstává s velkým odstupem na posledním místě tabulky.

- Modrý: Rvačka? Musíme se jeden druhého zastat >>>

Slavia - Třinec  2:3 pp (0:1, 1:0, 1:1 - 0:1)

Hokejisté Slavie potvrdili, že se jim na domácím ledě příliš nedaří. Ve 27. kole prohráli v prodloužení s Třincem, když rozhodující branku zápasu vstřelil Josef Hrabal.

- Slipčenko: Gól? V přerušené hře a soupeř v brankovišti >>>