25. července 2012 • 15:40

Další Jágrova metoda: Kladeňáci budou nosit desetikilové vesty

Autor:
Reklama
TOP VIDEA
Sparta - Opava: Kanga poslal Letenské do vedení 1:0. Skákavá střela prošla za Šroma Sparta - Opava: Kanga poslal Letenské do vedení 1:0. Skákavá střela prošla za Šroma
SESTŘIH: Zlín - Mladá Boleslav 3:2. Zlín otočil 0:2 a zdolal Boleslav
SESTŘIH: Zlín - Mladá Boleslav 3:2. Zlín otočil 0:2 a zdolal Boleslav
VŠECHNA VIDEA ZDE

Během minulého léta tahali v přípravě na ledě pneumatiky. A pozor, i teď na hokejisty kladenských Rytířů čeká další novinka. Budou bruslit s desetikilovými vestami! Je jasné, odkud vítr vane... S olověnou vestou totiž často trénuje i Jaromír Jágr, klubový šéf. Poté, co loni klub převzal, naznačoval, že právě při tréninku musejí hráči přidat. Proto jim po pneumatikách servíruje i vesty.Hvězdný útočník je vyhlášený tím, jak sám dře. A teď maximální tréninkovou píli požaduje i hráčích.

Ale Jágr je na Rytíře ještě hodný, protože on sám používá nejen při hokeji, ale třeba v létě při výbězích do kopce vestu, která váží dvacet kilogramů! Oni budou mít o polovinu lehčí... Vedle vest budou stejně jako v minulé sezoně tahat hráči i pneumatiky.

O místo v kladenském kádru stále bojuje třináct hokejistů, kteří jsou na ledě Rytířů zatím na zkoušku. Tento model zámořského kempu už Jágr zavedl loni.

„A svůj účel to splnilo, proto jsme k tomu sáhli znovu,“ vysvětluje 40letý útočník, jenž se chystá na sezonu v Dallasu.

Tentokrát jsou mezi adepty, kteří si chtějí vydobýt kontrakt, vesměs kladenští odchovanci.

Podívejte se, jak Kladno poprvé trénovalo i se šéfem Jágrem:

Tradičně rozesmátý Jaromír Jágr nastoupil do přípravy se svým Kladnem
Tradičně rozesmátý Jaromír Jágr nastoupil do přípravy se svým Kladnem

Ale i třeba útočník Lukáš Havel, někdejší velký talent, jenž zažil úspěšná léta třeba ve Slavii po boku Romana Červenky. Naposledy působil v Třinci, ale kvůli zranění moc zápasů neodehrál.

„Třeba zrovna u nás se ten jeho potenciál vzkřísí, uvidíme,“ říká sportovní sekretář Martin Vejvoda. Také Havla čeká dril při tahání pneumatik a při bruslení s olověnou vestou.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze