25. července 2012 • 15:40

Další Jágrova metoda: Kladeňáci budou nosit desetikilové vesty

Autor:
Reklama
TOP VIDEA
SESTŘIH: Kometa Brno - Třinec: 5:2. Zábranského mašina má na dosah obhajobu titulu SESTŘIH: Kometa Brno - Třinec: 5:2. Zábranského mašina má na dosah obhajobu titulu
ANKETA: Konečně se někdo nebál říct pravdu, vzkazují fanoušci Koukalové ANKETA: Konečně se někdo nebál říct pravdu, vzkazují fanoušci Koukalové
VŠECHNA VIDEA ZDE

Během minulého léta tahali v přípravě na ledě pneumatiky. A pozor, i teď na hokejisty kladenských Rytířů čeká další novinka. Budou bruslit s desetikilovými vestami! Je jasné, odkud vítr vane... S olověnou vestou totiž často trénuje i Jaromír Jágr, klubový šéf. Poté, co loni klub převzal, naznačoval, že právě při tréninku musejí hráči přidat. Proto jim po pneumatikách servíruje i vesty.Hvězdný útočník je vyhlášený tím, jak sám dře. A teď maximální tréninkovou píli požaduje i hráčích.

Ale Jágr je na Rytíře ještě hodný, protože on sám používá nejen při hokeji, ale třeba v létě při výbězích do kopce vestu, která váží dvacet kilogramů! Oni budou mít o polovinu lehčí... Vedle vest budou stejně jako v minulé sezoně tahat hráči i pneumatiky.

O místo v kladenském kádru stále bojuje třináct hokejistů, kteří jsou na ledě Rytířů zatím na zkoušku. Tento model zámořského kempu už Jágr zavedl loni.

„A svůj účel to splnilo, proto jsme k tomu sáhli znovu,“ vysvětluje 40letý útočník, jenž se chystá na sezonu v Dallasu.

Tentokrát jsou mezi adepty, kteří si chtějí vydobýt kontrakt, vesměs kladenští odchovanci.

Podívejte se, jak Kladno poprvé trénovalo i se šéfem Jágrem:

Tradičně rozesmátý Jaromír Jágr nastoupil do přípravy se svým Kladnem
Tradičně rozesmátý Jaromír Jágr nastoupil do přípravy se svým Kladnem

Ale i třeba útočník Lukáš Havel, někdejší velký talent, jenž zažil úspěšná léta třeba ve Slavii po boku Romana Červenky. Naposledy působil v Třinci, ale kvůli zranění moc zápasů neodehrál.

„Třeba zrovna u nás se ten jeho potenciál vzkřísí, uvidíme,“ říká sportovní sekretář Martin Vejvoda. Také Havla čeká dril při tahání pneumatik a při bruslení s olověnou vestou.

 

Mistrovství světa v hokeji 2018 v Dánsku

Program a výsledky Český tým Systém turnaje Kde se hraje Maskot Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa v hokeji se hraje od 4. do 20. května v Dánsku (Kodaň a Herning), čeští hokejisté čekají na medaili už pět let. Ze dvou osmičlenných skupin postupují první čtyři týmy do čtvrtfinále. Finále se odehraje 20. 5. od 20.15 v Kodani.

České zápasy ve skupině A: sobota 5. 5. (20:15) Česko - Slovensko; neděle 6. 5. (16:15) Švédsko - Česko; úterý 8. 5. (20:15) Česko  - Švýcarsko; čtvrtek 10. 5. (20:15) Česko - Rusko; pátek 11. 5. (20:15) Bělorusko  - Česko; neděle 13. 5. (16.15) Francie - Česko; pondělí 14. 5. (20:15) Česko - Rakousko
Klasická verze
Mobilní verze