VIDEO: Kliďas Zohorna se rval, do Růžičky bušil i bez rukavice | iSport.cz
16. října 2013 • 04:00

VIDEO: Kliďas Zohorna se rval, do Růžičky bušil i bez rukavice

Autor: jip
TOP VIDEA
Baroš: Tělo mi začíná říkat stop. Bez diváků ale končit nechce
TOP 5 Čechů ve španělské lize: Bílek v zelenobílém i dvojice v Atlétiku
VŠECHNA VIDEA ZDE

EXKLUZIVNÍ VIDEO | Říká se o něm, že je kliďas, na začátku sezony ho brněnská Kometa dokonce poslala jako pobídku k větší bojovnosti na pár zápasů do prvoligové Třebíče. V dohrávce 11. kola extraligy proti Třinci (6:3) ukázal útočník Hynek Zohorna, že se umí i pořádně rozpálit. V pěstním duelu se pustil do Marka Růžičky, oba dostali dvě plus dvě minuty.MATCH OVERVIEW LEGACY
15. 10. • 18:00
HC Kometa Brno
HC Kometa Brno
6:3
ONLINE
15. října
18:00
HC Oceláři Třinec
HC Oceláři Třinec
Góly

Domácí: 03:05. T. Svoboda, 22:41. Dočekal, 27:30. Němec, 31:15. J. Hruška, 33:55. Němec, 50:07. Kuboš

Hosté: 01:40. Rákos, 21:34. Adamský, 37:49. Hrabal

Sestavy

Domácí: Čiliak (Trvaj) – M. Hruška, Hanzlík, Kováčik, Kempný, Kuboš, Žižka (C), Dujsík – Zohorna, Holec, J. Svoboda – T. Svoboda, Němec, Káňa – Dočekal, J. Hruška, Burian – Jenyš, Polodna, Wasserbauer. Trenér: Vladimír Kýhos.

Hosté: Hrubec (od 34 min. Konrád) – Hrabal, Krejčí, Roth, Linhart, Kania, Zíb, Lojek – Martin Růžička, Bonk (C), Varaďa – Gorškov, Polanský, Adamský – Rákos, Zagrapan, Rufer – Ostřížek, Marek Růžička, Matuš. Trenér: Jiří Kalous.

Rozhodčí

Milan Minář, Alexander Pavlovič – Jaromír Bryška, Ladislav Lučan

Stadion

Návštěva

7200 diváků

Kometa byla právě ve velkém náporu, otáčela průběžné skóre z 1:2 na 5:2 a byla hladová po dalších gólech. Zohorna dorážel u branky, což se nelíbilo Růžičkovi.

Vyměnili si pár ran a za dohledu čárových rozhodčích se pustili i do pěstního souboje. Zohorna při něm zratil i jednu rukavici, to mu ale vůbec nevadilo a soupeři důkladně vracel jeho úvodní atak.

Duel Kometa - Třinec okořenila bitka Zohorny s Markem Růžičkou

Na konci šarvátky to vypadalo, že se Zohorna sokovi pokusí přetáhnout dres, to už ale skončilo spíš těsným objetím a ukončením bitky.

Na hráče s „rybí krví“ to i tak byl velmi slušný bitkařský počin. „Nikomu se nelíbí, když mu někdo chce dát přičichnout k rukavici,“ vysvětloval si Zohornovo vzplanutí spoluhráč Jan Hruška.

„Měl tam (Zohorna) nějaké dorážky, pak přijel nějakej kluk a plácl mu. Je dobře, že si to nenechal líbit. Myslím si, že příště už mu to neudělá,“ popsal okamžik Hruška ze svého pohledu.

SESTŘIH: 11. kolo hokejové extraligy, Kometa - Třinec 6:3

Zraněný fanoušek v hledišti zápasu Kometa - Třinec
Zraněný fanoušek v hledišti zápasu Kometa - Třinec

 
52. kolo
Články odjinud


Články odjinud