Bojovník s kamerou: debakl Slavie očima třineckého Galvase

Autor: iSport.cz
0
Zábranský? Zbrojovku řídit nebude, fotbal jde mimo něj, Kometa je srdcovka
Zimák: Vrána přiletěl nečekaně. Proč by MS mělo klapnout?

Jsou to unikátní záběry, které nabízí zcela nový pohled do hokejové extraligy. Hráč s nejlepším Radegast indexem, který sčítá účast na ledě při vstřelených a obdržených brankách, hity a zblokované střely, odehraje čtyři utkání v měsíci s kamerou na přilbě. V úterý s ní nastoupil třinecký obránce Lukáš Galvas proti Slavii, Oceláři vyhráli vysoko 6:2.

Vítězství nad Slavií očima třineckého Galvase

Galvas v utkání odehrál přes sedmnáct minut. Nebodoval, ale dvakrát zakončil a zblokoval jednu střelu. Na kameru z blízka také zachytil první slávistický gól, když v polovině první třetiny Poletín snižoval na 1:3.

Úspěšně ale založil několik protiútoků a na záběrech zastavil rychlý průnik Sklenáře kolem mantinelu. Jak utkání prožíval přímo na ledě, se tak fanoušci dozví díky kameře připevněné na helmě.

SESTŘIH: 24. kolo extraligy, HC Slavia Praha - Třinec 2:6