Rivalita jde stranou. Zbyňo drž se, přejí Irglovi z rodných Vítkovic | iSport.cz
Květoslav Šimek
28. listopadu 2014 • 12:18

Rivalita jde stranou. Zbyňo drž se, přejí Irglovi z rodných Vítkovic

Vítkovice vyjadřují Irglovi podporu
TOP VIDEA
České Budějovice - Baník: Smola zužitkoval sólo a pojistil vedení Ostravy! 2:0 pro hosty
Pokorný chválil Kometu: Přiblížili jsme se hře play off
VŠECHNA VIDEA ZDE

Na ledě pro ně byl Zbyněk Irgl nepřítel číslo jedna. Protože dal při návratu z ruské KHL před mateřskými Vítkovicemi přednost konkurenčnímu Třinci. Zrádce! Patriot na odstřel! Po oficiálním oznámení zdravotních problémů elitního útočníka, kterého v pondělí čeká operace nádoru na ledvině, se okamžitě hromadí povzbudivé zprávy a přání i z rodných Vítkovic. „Rivalita jde stranou…Zbyňo drž se!!,“ píše jeden z fanoušků pod nickem Denis Vogt na facebookových stránkách Vítkovic.Podporu Irglovi vyjadřují i extraligoví hokejisté. Olomoucký brankář Tomáš Vošvrda, který ve Vítkovicích v minulosti hrával, okamžitě reagoval na Twitteru: „100% podpora pro Zbyňu Irgla - drž se kamaráde,“ psal Vošvrda.

Znovu se ukázalo, jak jsou veškeré sportovní problémy a rivalita vůči „obyčejnému“ životu malicherné. Zášť a nepřátelství bylo ve vteřině smazáno.

„Brzké uzdravení přeji,“ psala Janka Dvorská na vítkovických stránkách. A ve stejném duchu se nesou i další příspěvky. „Jo chlape drž se a ať Ti dopadne dobře,“ doplňoval například Wenglorz Jan Hans. Irgla pochopitelně podpořil i jeho rodný klub.

Pokud chcete Zbyňka Irgla, který zítra oslaví 34 narozeniny, povzbudit, podpořit, či pozdravit i Vy, napište mu zprávu do diskuze pod článkem.

 
49. kolo
Články odjinud


Články odjinud