27. listopadu 2016 • 12:56

DUEL Radegast index bojovníků, Vyrůbalík vs. Jaroměřský: Stejný klub i post. Co mají ještě společného?

Autor:
720p480p360p240p
DUEL Vyrůbalík vs. Jaroměřský: Blondýny nebo brunety? Já to beru hráběma…
TOP VIDEA
Unikátní VIDEO ze zasněženého derby Sparta - Slavia: podívejte se na záběry přímo od hřiště Unikátní VIDEO ze zasněženého derby Sparta - Slavia: podívejte se na záběry přímo od hřiště
Zimní olympiáda objektivem fotografky Deníku Sport Barbory Reichové Zimní olympiáda objektivem fotografky Deníku Sport Barbory Reichové
VŠECHNA VIDEA ZDE

Radegast index bojovníci olomoucký Martin Vyrůbalík a Jan Jaroměřský toho mají hokejově společného hodně. Nejen, že hrají ve stejném týmu, ale také i na stejném postu. Shodnou se ale také na věcech z běžného života? Podívejte se na reportáž z dílny iSport TV.Olomoučtí hráči se zamysleli, jakou nejlepší radu v hokeji kdy dostali. "Když jsem byl malej, tak na mě řvali: Běhej! Protože jsem byl tlustej, naštěstí už nejsem," zavzpomínal Jaroměřský. Oba se však shodli, že nejlepší hokejovou radou je, aby si malý hokejista hru užíval a bavil se jí.

"Od Martina bych se chtěl naučit, abych i ve starším hokejovém věku byl pořád tak pracovitej a obětavej. Jednou bych chtěl být jako on," složil spoluhráči Jaroměřský poklonu na otázku, co obdivuje na tom druhém a zároveň svého kolegu pošťouchl: "Jsem zvědavej, čím tohle vylepšíš ty na mně," vtipkoval.

"Honza nemá žádný problém cokoliv zorganizovat, proto je u nás pokladním, který se o všechno stará. A podle mě pochytá v zápase víc střel než gólman, chtěl bych vědět, jak to dělá," zamyslel se Vyrůbalík.

720p 480p 360p 240p
DUEL Vyrůbalík vs. Jaroměřský: Blondýny nebo brunety? Já to beru hráběma…

MS v hokeji 2018: program a skupiny >>

 Klasická verze
Mobilní verze