22. prosince 2017 • 16:55

Kometa expres dorazil do Prahy. Vezl legendy, cílem je ukázat O2 arenu

Autor:
Reklama
TOP VIDEA
Kanonáda Slavie! Podívejte se na všech 9 gólů, trefil se i debutant Baluta Kanonáda Slavie! Podívejte se na všech 9 gólů, trefil se i debutant Baluta
Sagan ovládl MČR v cyklistice. Fanoušci šíleli, král si s nimi ťukal pěstmi Sagan ovládl MČR v cyklistice. Fanoušci šíleli, král si s nimi ťukal pěstmi
VŠECHNA VIDEA ZDE

Předčasný vánoční dárek pro brněnské fanoušky dorazil do Prahy. Modrobílý Kometa expres zahrnující patnácti vagony přistavil hodinu před polednem přímo u brněnské DRFG Areny, kde do něj krom hráčů A-týmu nastoupili také fanoušci, děti a klubové legendy. Více než tisícovka cestujících vystoupila o tři hodiny později na nádraží v Praze-Libni, aby zamířila k O2 areně, dějišti večerního utkání Komety se Spartou (18.30).Několikaměsíční projekt má za cíl ukázat fanouškům Komety moderní arénu, o níž brněnský klub již několik let sní.

„Smutný podtext tohoto jinak nádherného projektu zní – proč máme brněnské děti vozit do multifunkční arény v Praze, když bychom ji mohli mít tady? Je jasné, že Brno takovou halu potřebuje,“ vyjádřil se pro klubový web Libor Zábranský, majitel a současně hlavní trenér Kometa.

Všem cestujícím věnoval klub kromě zpáteční jízdenky také vstupenku na večerní utkání se Spartou, úhlavním rivalem Brňanů. Krom 1120 cestujících na palubě Kometa expresu věnoval klub stejný balíček také pěti stovkám fanoušků, kteří se na utkání vypravili pravidelnou vlakovou linkou. Spolu s těmi, kteří do Prahy míří po vlastní ose, počítá Kometa v utkání na ledě Sparty s podporou několika tisícovek fanoušků.

Góly

Domácí: 09:59. Klimek, 31:12. Kalina, 40:40. Jarůšek

Hosté: 32:12. V. Němec, 48:00. O. Němec

Sestavy

Domácí: Aittokallio (Honzík) – Švrček, Piskáček, Mikuš, Kalina, T. Pavelka, Nedomlel, Tomáš Dvořák – Říčka, P. Vrána, Kudrna – Jarůšek, J. Hlinka, Reichenberg – Klimek, Pech, Forman – Kumstát, Černoch, Uher.

Hosté: Langhamer (Čiliak) – Barinka, O. Němec, Gulaši, J. Krejčík, Malec, Bartejs – Horký, Hruška, M. Erat – Zaťovič, V. Němec, Haščák – R. Zohorna, H. Zohorna, Mallet – Dočekal, Nahodil, T. Svoboda – T. Havránek.

Rozhodčí

Hodek, Hradil – Barvíř, Blümel

Stadion

O2 arena (Praha - Vysočany)

¨

S hokejisty brněnské Komety jeli speciálním expresem do Prahy i fanoušci
S hokejisty brněnské Komety jeli speciálním expresem do Prahy i fanoušci

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze