Kometa expres dorazil do Prahy. Vezl legendy, cílem je ukázat O2 arenu | iSport.cz
22. prosince 2017 • 16:55

Kometa expres dorazil do Prahy. Vezl legendy, cílem je ukázat O2 arenu

TOP VIDEA
SESTŘIH: Slavia je ve finále MOL Cupu. Spartu smázla 3:0 SESTŘIH: Slavia je ve finále MOL Cupu. Spartu smázla 3:0
Fenomén The Johny! Fifa, studium, fotbal. Uživil by se v Čechách gamingem? Fenomén The Johny! Fifa, studium, fotbal. Uživil by se v Čechách gamingem?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Předčasný vánoční dárek pro brněnské fanoušky dorazil do Prahy. Modrobílý Kometa expres zahrnující patnácti vagony přistavil hodinu před polednem přímo u brněnské DRFG Areny, kde do něj krom hráčů A-týmu nastoupili také fanoušci, děti a klubové legendy. Více než tisícovka cestujících vystoupila o tři hodiny později na nádraží v Praze-Libni, aby zamířila k O2 areně, dějišti večerního utkání Komety se Spartou (18.30).Několikaměsíční projekt má za cíl ukázat fanouškům Komety moderní arénu, o níž brněnský klub již několik let sní.

„Smutný podtext tohoto jinak nádherného projektu zní – proč máme brněnské děti vozit do multifunkční arény v Praze, když bychom ji mohli mít tady? Je jasné, že Brno takovou halu potřebuje,“ vyjádřil se pro klubový web Libor Zábranský, majitel a současně hlavní trenér Kometa.

Všem cestujícím věnoval klub kromě zpáteční jízdenky také vstupenku na večerní utkání se Spartou, úhlavním rivalem Brňanů. Krom 1120 cestujících na palubě Kometa expresu věnoval klub stejný balíček také pěti stovkám fanoušků, kteří se na utkání vypravili pravidelnou vlakovou linkou. Spolu s těmi, kteří do Prahy míří po vlastní ose, počítá Kometa v utkání na ledě Sparty s podporou několika tisícovek fanoušků.

Kometa expres dorazil do Prahy. Vezl legendy, cílem je ukázat O2 arenu
720p 360p

Góly

Domácí: 09:59. Klimek, 31:12. Kalina, 40:40. Jarůšek

Hosté: 32:12. V. Němec, 48:00. O. Němec

Sestavy

Domácí: Aittokallio (Honzík) – Švrček, Piskáček, Mikuš, Kalina, T. Pavelka, Nedomlel, Tomáš Dvořák – Říčka, P. Vrána, Kudrna – Jarůšek, J. Hlinka, Reichenberg – Klimek, Pech, Forman – Kumstát, Černoch, Uher.

Hosté: Langhamer (Čiliak) – Barinka, O. Němec, Gulaši, J. Krejčík, Malec, Bartejs – Horký, Hruška, M. Erat – Zaťovič, V. Němec, Haščák – R. Zohorna, H. Zohorna, Mallet – Dočekal, Nahodil, T. Svoboda – T. Havránek.

Rozhodčí

Hodek, Hradil – Barvíř, Blümel

Stadion

O2 arena (Praha - Vysočany)

¨

S hokejisty brněnské Komety jeli speciálním expresem do Prahy i fanoušci
S hokejisty brněnské Komety jeli speciálním expresem do Prahy i fanoušci

 


Články odjinud


Články odjinud