2. března 2018 • 21:26

Král zářil, pak se skácel a nedochytal. Parádní výkon, ocenil Straka

Autor:
Reklama
TOP VIDEA
LIGA NARUBY: Limberského zrádná patička, Škodovy ponožky i Holoubkovy žongly LIGA NARUBY: Limberského zrádná patička, Škodovy ponožky i Holoubkovy žongly
Fischer o Voráčkovi: mistrovství se nezúčastní, chce si odpočinout Fischer o Voráčkovi: mistrovství se nezúčastní, chce si odpočinout
VŠECHNA VIDEA ZDE

Překvapivé jméno se objevilo v plzeňské kleci v extraligovém duelu pod Ještědem. Tomáš Král se stal novou akvizicí Plzně pro finále sezony a v Liberci (0:4) si dlouho vedl znamenitě.Přírůstek z prvoligových Litoměřic, jimž před týdnem skončila sezona, si v plzeňské brance dlouho vedl bravurně, Král odmítl minimálně tři tutové tygří góly, chytal v klidu, s přehledem, za záda pustil pouze jediný pokus po vadné plzeňské rozehrávce za brankou, se kterým těžko mohl něco dělat.

Osudnou se mu pak stala situace ve 48. minutě, kdy při rozehrávce puku a následném couvání zabrkl, spadl na záda a za stavu 1:0 musel být střídán. Držel se za koleno, nevypadalo to moc dobře, ale naštěstí pro Krále nešlo o těžký úraz.

Liberec - Plzeň: Král se zranil a dohrál! V bráně ho nahradil Svoboda
720p 360p

„Škoda, že to nemohl dát až do konce. Měl tam nějaké křeče, co vím. Ale jinak to Tomáš odchytal parádně a bude s námi až do konce sezony,“ prohlásil kouč týmu a šéf klubu Martin Straka.

Do akce musela jít obvyklá plzeňská jednička Miroslav Svoboda, ovšem „zastudena“. Celkem brzy po jeho nástupu bylo rozhodnuto. „Míra tam šel ze střídačky studenej, měl to těžký,“ uznal Straka.

Svoboda svoje krátké účinkování moc neřešil. „Máme Prezidentský pohár, jsme spokojení, budeme se připravovat na play off. Tenhle den házíme za hlavu,“ prohodil gólman.

2. 3. • 17:20
Bílí Tygři Liberec
Bílí Tygři Liberec
4:0
ONLINE
2. března
17:20
HC Škoda Plzeň
HC Škoda Plzeň
Góly

Domácí: 38:01. Bakoš, 48:17. Redenbach, 53:17. Derner, 56:58. Ordoš

Hosté:

Sestavy

Domácí: Will (Janus) – Pyrochta, Ševc (C), Maier, Šmíd (A), Jánošík, Derner – Jašek, P. Jelínek (A), L. Krenželok – Bulíř, Redenbach, M. Kvapil – Bakoš, Filippi, Ordoš – J. Vlach, Bližňák, Lakatoš.

Hosté: Tomáš Král (48. M. Svoboda (C)) – P. Kadlec (C), Moravčík, Čerešňák, J. Kindl, Jones, D. Sklenička, L. Kaňák (A) – Indrák, Kratěna, D. Kindl – Schleiss (A), Mertl, Kantner – M. Chalupa, Kracík, Stach – Hollweg, Kodýtek, Vracovský.

Rozhodčí

Lacina, Úlehla – Kajínek, Zavřel

Stadion

Home Credit Arena (7 500 míst)

Návštěva

5 353 diváků

Liberec - Plzeň: Dělovka Dernera rozvlnila síť Svobodovy branky, 3:0
720p 360p

Liberec - Plzeň: Svoboda si na střelu Ordoše sáhl, ale nedokázal ji zastavit, 4:0
720p 360p

 

Mistrovství světa v hokeji 2018 v Dánsku

Program a výsledky Český tým Systém turnaje Kde se hraje Maskot Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa v hokeji se hraje od 4. do 20. května v Dánsku (Kodaň a Herning), čeští hokejisté čekají na medaili už pět let. Ze dvou osmičlenných skupin postupují první čtyři týmy do čtvrtfinále. Finále se odehraje 20. 5. od 20.15 v Kodani.

České zápasy ve skupině A: sobota 5. 5. (20:15) Česko - Slovensko; neděle 6. 5. (16:15) Švédsko - Česko; úterý 8. 5. (20:15) Česko  - Švýcarsko; čtvrtek 10. 5. (20:15) Česko - Rusko; pátek 11. 5. (20:15) Bělorusko  - Česko; neděle 13. 5. (16.15) Francie - Česko; pondělí 14. 5. (20:15) Česko - Rakousko
Klasická verze
Mobilní verze