Zaplaceno! Flemming uhradil pokuty od disciplinárky a může hrát | iSport.cz
11. ledna 2019 • 14:32

Zaplaceno! Flemming uhradil pokuty od disciplinárky a může hrát

SESTŘIH: Slavia - Ústí n. L. 8:0. Lídr ligy nastřílel sedm gólů za druhý poločas SESTŘIH: Slavia - Ústí n. L. 8:0. Lídr ligy nastřílel sedm gólů za druhý poločas
Na Lapači to zase žije! Podívejte se, jak se Vsetín dere zpět mezi elitu Na Lapači to zase žije! Podívejte se, jak se Vsetín dere zpět mezi elitu

Obránce chomutovských hokejistů Brett Flemming uhradil pokuty a vyhnul se disciplinárnímu trestu. Předseda komise Viktor Ujčík mu po zaplacení uložené částky uvolnil činnost a sedmadvacetiletý Kanaďan může v extralize hrát.

Ujčík v pátek původně Flemmingovi vystavil do odvolání stopku za nerespektování rozhodnutí vedení soutěže. Flemming se provinil tím, že po zákroku na protihráče Milana Douderu v utkání Chomutova s Třincem 7. prosince neuhradil pokutu, která mu byla s dodatečným trestem na jedno utkání den poté vyměřena.

Zaplatit měl 10 procent ze základní měsíční odměny. Vedle toho musel přidat ještě polovinu z této částky a dokud by se tak nestalo, nesměl by zasáhnout do extraligových bitev.

Předposlední tým soutěže Chomutov čeká v pátek utkání 34. kola na ledě Pardubic, které ztrácejí na dně tabulky na Severočechy osm bodů.

Třinec - Chomutov: Krev v obličeji! Pirát Fleming po zákroku na Douderu v zápase s Oceláři dohrál
Video patří k placenému obsahu

Brett Flemming musí zaplatit pokutu disciplinární komisi. Do té doby nemůže hrát

TIPSPORT extraliga – nejvyšší hokejová liga 2018/2019

Aktuální kolo Kompletní rozpis zápasů Tabulka Kanadské bodování hráčů Statistiky brankářů Program v TV Nová pravidla a tresty Přestupy ONLINE Sazka Fantasy extraliga

Nejvyšší domácí hokejová soutěž Tipsport extraliga startuje v pátek 14. září. Na fanoušky čeká celkem 52 kol plus play off, skupina o udržení a baráž o extraligu. Nově Tipsport extraligu vysílá vedle ČT sport i program O2 TV Sport. Program extraligy v TV sledujte zde >> Současně se v hokejové extralize zavádí nová pravidla, jejich přehled najdete zde >>