Budějovický kouč Prospal: Celý rok se o něco snažíme, tak to teď nezahodíme | iSport.cz
14. dubna 2019 • 20:41

Budějovický kouč Prospal: Celý rok se o něco snažíme, tak to teď nezahodíme

TOP VIDEA
Rána pro český hokej. Zemřel Luděk Bukač (†83), kouč dvojnásobných mistrů světa Rána pro český hokej. Zemřel Luděk Bukač (†83), kouč dvojnásobných mistrů světa
SÁZKAŘSKÉ TIPY: Jak si povede Straka při návratu na Letnou? Slezské derby ovládne Opava SÁZKAŘSKÉ TIPY: Jak si povede Straka při návratu na Letnou? Slezské derby ovládne Opava
VŠECHNA VIDEA ZDE

Trenér hokejistů Českých Budějovic Václav Prospal věří, že jeho tým dokončí baráž se ctí a nezahodí celou sezonu, na níž se tým připravoval. Jihočeši dnes přišli i o teoretickou šanci postoupit do extraligy, zbývající čtyři zápasy však chtějí odehrát naplno.Góly

Domácí: 56:24. Karabáček

Hosté: 08:39. Štich, 36:01. Flemming, 52:19. Klhůfek

Sestavy

Domácí: Strmeň (Kváča) – Plášil, Pýcha, Kutlák, Kachyňa, Vydarený, M. Jandus – M. Novák, Gilbert, Heřman – Beránek, Doktor, P. Novák – Šimánek, R. Přikryl, Babka – Karabáček, Dančišin, Z. Doležal.

Hosté: Peters (Pavlát) – Flemming, Knot, Štich, Jank, L. Kovář, Blaha, Trefný – Koblasa, Sklenář, Klhůfek – Tomica, Huml, J. Stránský – A. Dlouhý, Šťovíček, Duda – Chrpa, Chlouba, T. Svoboda.

Rozhodčí

Hradil, Kika – Gebauer, Tošenovjan

Stadion

Budvar aréna

"Nechceme přijít o pověst. I když pověst se buduje delší dobu než jednu sezonu. Ale když se tady dlouhou dobu o něco snažíme, tak teď prostě nechceme celou sezonu během pár měsíců napleskat do kytek," řekl Prospal novinářům po utkání s Chomutovem, které Motor prohrál 1:3.

Dodal, že nepočítá s tím, že by v posledních zápasech nasadil do hry výrazně vyšší počet juniorů. Podle něj baráž dokončí především ti, kteří se celou sezonu o postup do nejvyšší soutěže snažili.

České Budějovice - Chomutov: Peters jen vyrazil, z čehož těžil Karabáček, 1:3
720p 360p

"Junioři s námi trénují, můžu přemýšlet o tom, že by mohli hrát. Ale nějakým způsobem jsme se dostali až sem, ti kluci si to vybojovali, aby mohli hrát v baráži. A to, že nám očividně něco chybí, a že nejsme tam, kde potřebujeme být, tak jen kvůli tomu tam na pár zápasů nedáme mladý kluky, aby se s tím prali oni," řekl českobudějovický trenér.

Na dotaz, co nejvíce podle něj Jihočechům v baráži chybělo, přímo neodpověděl. "To teď tady nebudu říkat, to není pro vás," řekl Prospal.

České Budějovice - Pardubice: Neposedný kotouč Klhůfek zkrotil a poslal do branky, 0:3
720p 360p

České Budějovice - Chomutov: Tisíce fanouškovských světlušek rozzářilo černočernou tmu
720p 360p

Zleva Adam Dlouhý z Chomutova, Martin Jandus z Budějovic, Václav Karabáček z Budějovic a brankář Budějovic Jan Strmeň.
Zleva Adam Dlouhý z Chomutova, Martin Jandus z Budějovic, Václav Karabáček z Budějovic a brankář Budějovic Jan Strmeň.

Z V VP PP P Skóre B
1. Pardubice 10 8 0 0 2 40:20 24
2. Kladno 10 7 0 0 3 28:24 21
3. Chomutov 10 4 0 1 5 23:32 13
4. Č. Budějovice 10 0 1 0 9 17:32 2

 


Články odjinud


Články odjinud