První změna po sestupu. Piráti Chomutov mají nového majitele | iSport.cz
26. dubna 2019 • 15:39

První změna po sestupu. Piráti Chomutov mají nového majitele

TOP VIDEA
Slavia po oslavách trénovala. Ožrat se do němoty? To nešlo, hlásí Coufal Slavia po oslavách trénovala. Ožrat se do němoty? To nešlo, hlásí Coufal
Svobodu vzal na MS do Rigy, teď Hadamczik vzpomínal: Adam žil pro kolektiv. Jako trenér měl co nabídnout Svobodu vzal na MS do Rigy, teď Hadamczik vzpomínal: Adam žil pro kolektiv. Jako trenér měl co nabídnout
VŠECHNA VIDEA ZDE

Po sestupu z extraligy změnil chomutovský hokejový klub vlastníka. Majitelem akciové společnosti Piráti Chomutov se stal Milan Soukup, který odkoupil stoprocentní podíl dosavadního majitele Jaroslava Veverky staršího. Klub to uvedl na svém webu."Než proběhne převod akcií po právní stránce, budu fungovat v rámci plné moci," uvedl Soukup, majitel konsorcia firem HEROS, který se hned ujal řízení klubu. Podle webu už zároveň jednal s dalšími chomutovskými podnikateli, kteří mají zájem zapojit se do majetkové struktury hokejového klubu.

Nejbližší valná hromada společnosti odvolá Veverku z postu statutárního ředitele a jmenuje do této funkce Soukupa. Zároveň zvolí novou správní radu, jejíž složení bude ještě předmětem dalších jednání.

Na výsledcích chomutovských hokejistů se podepsaly ekonomické problémy klubu, hráči často podle neoficiálních informací nedostávali plat. Média v závěru baráže spekulovala i o odchodu trenéra Vladimíra Růžičky, který vede chomutovský tým od roku 2015.

SESTŘIH: Chomutov - Č. Budějovice 6:4. Koblasa si připsal hattrick
720p 360p

 


Články odjinud


Články odjinud