Komplikace pro Kladno! Jágr se zranil a neví, jestli v Olomouci nastoupí | iSport.cz
16. listopadu 2019 • 18:50

Komplikace pro Kladno! Jágr se zranil a neví, jestli v Olomouci nastoupí

Autor: zej
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Útočnou sílu máme, ale musíme to potvrdit, říká Kozák
SESTŘIH: Juventus - Lyon 2:1. Ronaldo dal dva góly, stejně vypadl
VŠECHNA VIDEA ZDE

Další aréna hlásí vyprodáno. Důvod? Kladenský nájezd… Ovšem tentokrát není jasné, jestli u toho zítra v Olomouci bude i hlavní hrdina. A ten, který haly zaplňuje. Útočník Jaromír Jágr se na konci pátečního utkání se Zlínem zranil a hrozí, že v Olomouci (od 17 hodin) nenastoupí. „Rozhodnu se těšně před utkáním,“ informoval fanoušky přes Instagram.Jágr v pátek nedohrál přesilovku, kterou Rytíři rozehráli čtyři minuty před koncem. V jejím průběhu 47letý útočník přijel na střídačku a už podle grimasy bylo zřejmé, že něco není v pořádku. Usedl na kraj, sklonil hlavu a vzal si ho do péče masér.

Ve zbytku duelu, v němž Kladno vyhrálo 1:0 a porazilo Berany i podruhé v sezoně, už nenastoupil. Po závěrečné siréně pomalu dojel k brankáři Denisu Godlovi, jenž vychytal nulu, aby mu spolu s dalšími hráči pogratuloval. Po utkání svůj stav nekomentoval, podrobnosti nevěděl ani kouč David Čermák.

Až dneska na svém Instagramu to Jágr popsal: „Informace pro moje fanoušky. Včera v zápase proti Zlínu jsem se ke konci zranil, dnes jsem trénink s týmem vynechal. A jestli nastoupím k zítřejšímu zápasu, se rozhodnu těsně před utkáním… Mé tělo začíná zlobit,“ informoval. I proto, aby lidé, kteří vyprodali olomouckou „plechárnu“, nebyli zklamaní.

Sparta - Kladno: Jágr se připletl do potyčky, ale nikdo rukavice neshodil

Kladenský majitel dá na svůj pocit až bezprostředně před utkáním, které je pro jeho partu stěžejní. Olomouc je v tabulce na desátém místě, o jeden flek před Rytíři – se stejným počtem bodů (22). Už po utkání na Spartě, kdy Kladno prohrálo jednoznačně 2:6, Jágr předjímal, že následující dvojboj se Zlínem a právě s Olomoucí je pro jeho tým daleko důležitější. První úkol zvládli, Berany o body připravili.

Teď je otázkou, jestli u toho bude i v neděli. Jágr v sezoně stihl 16 utkání, ve kterých posbíral 14 bodů (8+6). Se zraněním bojoval už na konci přípravy, proto vynechal úvodní dva duely extraligy. Od té doby v akci nechyběl.

Dneska ale může tuhle sérii přerušit. Po neděli čeká Rytíře další duel v pátek, kdy se představí v Liberci.

Jágr o vyprodané O2 aréně: Pro kluky je to ohromnej rozdíl

Vstoupit do diskuse
0
52. kolo
Články odjinud


Články odjinud