SE SIMONOU: Kanonýr Gulaš o svých vzorech. Inspiruje ho hlavně syn | iSport.cz
10. ledna 2020 • 13:47

SE SIMONOU: Kanonýr Gulaš o svých vzorech. Inspiruje ho hlavně syn

Autor: tej, TV iSport
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
ZLATÁ PÍŠŤALKA: Berkovy přehmaty v Edenu, obstál Rejžek v Plzni
RUDEJ FANDA o derby: Heča se parádně vyspal. Mám vzkaz pro Tetteha
VŠECHNA VIDEA ZDE

Po 32 zápasech má nasbíráno neskutečných 56 bodů za 29 gólů a 27 asistencí. Rozjetý plzeňský kanonýr Milan Gulaš už tak může pomýšlet i na překonání dosavadního rekordu, který drží Milan Nový. Tomu se v sezoně 1976/77 nastřádal 90 bodů. Nejen o rekordu na dosah, ale i o svých vzorech se Gulaš rozpovídal v pořadu Se Simonou… Kdo je jeho podle něj pan střelec a kdo ho nejvíc motivuje?Čtyřiatřicetiletý útočník má parádně rozehranou sezonu, a pokud se mu vyhne zranění, může nastřádat ještě pěknou porci kanadských bodů. Podaří se mu překonat i Nového? „Hodně novinářů mluví o rekordech, ale snažím se to z hlavy eliminovat. Zápasy jdou v rychlém sledu a je dobrý to neřešit. Prostě jak to půjde, tak to půjde. Sám jsem zvědavý, kde se to číslo zastaví,“ prozradil plzeňský snajpr.

Sám si na překonání rekordu nepomýšlí a naopak tvrdí, že to podle něj ani není reálné.  „To snad ani není možné takové číslo překonat. Jsem zastánce toho, že takové rekordy by měly zůstat. V současném hokeji toho snad ani nejde dosáhnout,“ myslí si. Do konce základní části ovšem zbývá ještě dvacet zápasů a jemu chybí už „jen“ 33 bodů.

Kromě rekordu se rozpovídal i o vzorech, ke kterým vzhlíží a prozradil také, kdo ho motivuje ze všeho nejvíc. Je to prý syn. „Pokaždé, když přijdu domů, tak se mě ptá, jestli jsem dal gól. Když řeknu, že ne, tak mi pořádně naloží. Je to takový můj motivátor,“ řekl se smíchem.

Plzeň - Zlín: Milan Gulaš vyrovnal svým 27. gólem v sezoně, 2:2

Plzeň - Litvínov: A další využitá přesilovka - odkrytou bránu napálil Gulaš, 6:2

Plzeň - Litvínov: Třetí bod Gulaše v první třetině - jeho střela se zjevila v síti za Janusem, 4:1

Milan Gulaš je jedním z nejvýraznějších odpůrců uzavření extraligy
Milan Gulaš je jedním z nejvýraznějších odpůrců uzavření extraligy

Vstoupit do diskuse
0
52. kolo
Články odjinud


Články odjinud