Ondřej Kuchař
1. listopadu 2022 • 05:00

Smyčka se stahuje, vedení Sparty už oťukává Varaďu. Ve hře i další jméno

Vstoupit do diskuse
3
Video se připravuje ...
TOP VIDEA
Pastova show, oslavy na střeše autobusu a narvaný Staromák
Irgl rozebírá mistry. Rulíkovi dodávalo sílu… Pasta bude jezdit dál, Kaše mě překvapil
VŠECHNA VIDEA ZDE

Nejen křik části fanoušků Sparty. Ta otázka skutečně leží na stole. Ustojí trenér Pavel Patera špatné výsledky a mizerný herní projev favorita v první čtvrtině nové extraligové sezony, nebo se bude pakovat? „V tuto chvíli nemá nikdo své místo jisté, včetně hráčů a trenérů. Pokud se hra nezlepší, dojde ke změnám,“ říká generální manažerka Barbora Snopková Haberová. Podle informací deníku Sport a webu iSport.cz už vedení Pražanů oťukává Václava Varaďu.Rok se s rokem sešel a hokejová Sparta znovu v rozběhnuté sezoně řeší skladbu šéfů střídačky. Čas je totožný jako vloni. Tristní konec října, osm proher v řadě. Namísto odvolání kouče Josefa Jandače přišel štáb 4. listopadu posílit Miloslav Hořava. Teď se ve stejném období mluví o odvolání Pavla Patery. Holešovice znovu zachvátil bolehlav.

„Snad se nám povede ročník dobře odstartovat, získat si klid do začátku. Pak se uvidí,“ vyjádřil přání Patera v prvním rozhovoru v roli trenéra Sparty. Vyslyšen však nebyl. Realita je poněkud chmurná. Šestnáct zápasů, osm výher. Z toho hned polovina za dietní dva body. Jen 21 bodů ze 48 možných. Bodová úspěšnost necelých 44 procent. Od klubu, který znovu vyhlásil misi zlatého dobývání, velká slabota.

A nebýt brankářů Jakuba Kováře a Josefa Kořenáře, mohla být situace ještě výrazně horší. Nefunguje defenziva. Když v posledním utkání s Olomoucí

Tento článek je součástí balíčku PREMIUM+

Odemkněte si exkluzivní obsah a videa!

Koupit

Nejlepší data z Tipsport extraligy přináší  

Vstoupit do diskuse
3
Finále
Články odjinud


Články odjinud