A má to, slovenskej šmejd… Říká to Hosták o Bartekovi? | iSport.cz
21. dubna 2012 • 20:47

A má to, slovenskej šmejd… Říká to Hosták o Bartekovi?

Autor: mir, iSport.cz
Vstoupit do diskuse
2
"A má to, slovenskej šmejd," pronesl zřejmě Martin Hosták (vlevo) v televizním přenosu o pardubickém Bartekovi (vpravo)
TOP VIDEA
Vémola promluvil o Mikuláškovi, rozchodu i drogách: Pešta? Bulík, ale něco dokázal
Sportovci na sítích: Vrátí se Lela ke Karlosovi? Kdo přidal nejroztomilejší video?
VŠECHNA VIDEA ZDE

AUDIO | Párek nezaskočí… Tak zní dnes už legendární hláška Jaromíra Bosáka z fotbalového přenosu, která kvůli chybě techniků České televize unikla do éteru. Přestávková debata známého komentátora s expertem Vladimírem Táborským se stala posluchačským hitem. A možná je nyní na skladě další…Při čtvrtečním přenosu šestého finále hokejové extraligy mezi Kometou a Pardubicemi také zaznělo něco, co nemělo. A sice: „A má to, slovenskej šmejd…“

Pro hromadu diváků zcela nepostřehnutelný výrok náleží zřejmě Martinu Hostákovi. Ten během přestávkového programu „elektronickou tužkou“ popisoval situaci při vyrovnávacím gólu Jiřího Vašíčka na 1:1, před nímž sehrál velkou roli slabý defenzivní přístup slovenského útočníka Martina Barteka.

Načež Hostákův kolega na stanovišti Robert Záruba předal slovo komentátorům utkání Tomáši Jílkovi a Davidu Moravcovi. Ti diváky začnou zahrnovat svými postřehy, jenže v tu chvíli zazní již zmíněné: „A má to, slovenskej šmejd…“

Podle hlasu jde zřejmě o Martina Hostáka. Ten si ale není vědom, že by popsané vyjádření vypustil z úst. „Neuvědomuju si, že bych něco takového řekl, urážel někoho nebo napadl. Já hlavně proti Bartekovi nic osobního nemám. Takovéhle řečičky a hlášky se občas vedou, samozřejmě ve velké nadsázce, často i mnohem vulgárnější. Jestli jsem něco řekl, tak se omlouvám, ale vážně si toho nejsem vědom,“ pronesl Hosták pro iSport.cz.

Posuďte sami...

AUDIO - Trapas v éteru České televize:Videozáznam si můžete prohlédnout na webu České televize ZDE >>. K inkriminované situaci došlo ve třetí části videa, v čase 4:30.

Vstoupit do diskuse
2


Články odjinud


Články odjinud