Eliáš má lákat na výdělek snů. Bacha, je to podvod, varuje legenda | iSport.cz
13. ledna 2021 • 11:46

Eliáš má lákat na výdělek snů. Bacha, je to podvod, varuje legenda

Autor: mir
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Čermus, doleva! Jak Horváth rozhodil Čermáka před zahozenou penaltou
iSport podcast: Kdy se vrátí Hložek? Bude mít Vitík přednost před novým stoperem?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Kdo by si nechtěl za pár týdnů vydělat několik milionů, že? Na podobný finanční sukces má prostřednictvím facebooku lákat i Patrik Eliáš. „Vše je samozřejmě podvod, prosím všechny, aby se nenechali napálit a neskočili na to,“ žádá bývalý slavný hokejový útočník prostřednictvím iSport.cz.Fotografii s jeho podobiznou použil neznámý hochštapler do koláže s šekem, na němž se skví více než třímilionová sumička. Vše má budit zdání hodnověrnosti a exkluzivní šance na náramný výdělek. Tedy až na tu pseudočeštinu.

„Jsem tak rád, protože jsem právě dostal 3 miliony na můj zůstatek. Můžete udělat totéž… Zaregistroval jsem se na tomto webu jen před měsícem, poté mi manažer zavolal a řekl mi, jak začít. Začal jsem s 5500 Kč, o týden později jsem měl na zůstatku 50 tisíc a o měsíc později více než 200 000 Kč! Kdokoli může moji zkušenost zopakovat. Zaregistrujte se a počkejte na hovor, všem vám vysvětlí…“ píše se na stránce vykutáleného maníka vystupujícím pod jménem Paul Salatandre.

Patrik Eliáš má s podvodníky své neblahé zkušenosti. Naposledy loni v létě řešil nepříjemný incident, kdy neznámý lapka za bílého dne ukradl ze suterénu jeho domu luxusní kolo. Byť se zloděje podařilo zachytit na statickou kameru, umístěnou nad vchodem do domu, pátrání po nenechavci bylo neúspěšné.

Hokejová legenda Patrik Eliáš varuje, aby lidé nevěřili této falešné koláži lákající na snadný výdělek
Hokejová legenda Patrik Eliáš varuje, aby lidé nevěřili této falešné koláži lákající na snadný výdělek

Vstoupit do diskuse
0


Články odjinud


Články odjinud