Vyhraj startovné na Superlife Columbia rázovitý závod do Ostravy | iSportLIFE | iSport.cz
25.2.2019 • 10:00

Přijmi výzvu a vyhraj startovné na Superlife Columbia závod do Ostravy

Už znáte naši mobilní aplikaci Superlife? Ta funguje jako sporttester, který dokáže podrobně zaznamenat váš každodenní trénink. Navíc se díky ní můžete zapojit do výzvy a vyhrát starovné na Superlife Columbia rázovitý závod v Ostravě. Tak pojďte do toho s námi!Aplikaci Superlife můžeš zdarma stáhnout v AppStoru nebo Google storu. Během pár minut vytvoříš účet, na který se budou zaznamenávat tvé výkony. Pak už stačí jít jen do sekce Výzvy, přijmout výzvu s názvem Vyhraj startovné a pořádně zamakat. Abys výzvu splnil a mohl být zařazen do slosování o startovné na Superlife Columbia závod do Ostravy, musíš zaběhnout do 70 minut 7,4 kilometru. Že je to pro tebe hračka? Tak se předveď! Čas máš až do neděle 3. března.

Superlife Columbia razovitý závod, o jehož startovné soutěžíme, se koná 13. dubna v Ostravě. Bude tu pro tebe připravena trasa o délce 7,4 kilometru, která vede houštinami Bělského lesa. Kromě skvělé atmosféry, která vytáhne z každého běžce maximum, tě tu čeká také zajištěné zázemí, medaile nebo občerstvení. Více se dozvíš v závodních propozicích.

Máš to do Ostravy daleko a přesto bys chtěl zazávodit s námi? Nevadí. Pořádáme totiž závody i v Brně, Praze a Říčanech u Prahy. Více informací najdeš na webu www.superlifezavody.cz.


Témata:  superlifeSuperlife závodyběh
Další články autora
 

iSport LIFE

Běh Kolo Testy Inspirace Akce iSport LIFE Columbia běžecké závody

iSport LIFE je web o radosti z pohybu, motivaci, pozitivním a zdravém životní stylu.

Běh, cyklistika, dobré jídlo, zdraví, zážitky, to jsou témata, na které zde narazíte. Těšte se na testy bot, sportovního vybavení, technických vychytávek, reportáže, tipy na výlety. Kdo to myslí s během a cyklistikou trochu vážně, najde zde rady zkušených sportovců.

Prostor tu mají i témata o zdraví a jídle.

Tým kolem www.isportlife.cz pořádá běžecké a cyklistické závody v různých městech v České republice. Přijmi výzvu!

Jízdní kola * Elektrokola * Elektrokoloběžky * Tenisové vybavení na Heureka.cz

26. dubna 2020
Praha
Už brzy
12. září 2020
Brno
Přihlásit se
10. října 2020
Praha
Přihlásit se

www.isportlife.cz je web o životě sportovců. Nenajdete zde však výsledky, časy, rozebírání herních taktik a hledání ideálních sestav. Začíst se naopak můžete do profilů, rozhovorů a příběhů nejen našich, ale i zahraničních sportovců. Poodhalíme vám nejen jejich tréninkové finty, ale i to jak správně odpočívat. iSport LIFE je o životě ve sportu.

Tým kolem www.isportlife.cz pořádá také běžecké závody v různých městech v České republice.

Články odjinud
Články odjinud